Mergi la conţinut
  • 0

Scutere...tobe Sport...filtre De Aer...variatoare..motoare De 70cc


rusnac

Întrebare

  • Răspunsuri 63
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Posted Images

Recommended Posts

  • 0
MOTOR 70 CC:

-PENTRU: 91 Gt Racing/Sport (LC), 491 RR, Aerox 50cc, Area 51, Ark LC, Dragster (50 LC), Eikon 50cc LC, Firefox F15 50, Gulliver H2O, K2 (50 LC), Nitro (50 LC), Phantom F12 50 LC, Phantom F12 50 LC TDS Digit, Rally 50 LC 1996-1999, Sonic H2O 1998-2005, SR 50 LC, SR 50 LC Netscaper, SR 50 Stealth/Racing.

+POLINI:650RON

+BARIKIT: 550RON

+MALOSSI: 140 EURO- 330EURO

-PENTRU: RS50, RX50, MX50, Tuono50 LC.,Enduro RR50, Supermotard RR50,XSM, XTM50,X Limit, X Power,AM 345/6, AM6 EU1, MRK, RS1, RR6 50.SMX, RS2,Furia 50, Racing RX 50,XPS50, XR6,HRD Enduro, Supermotard,TZR, DT 50 Supermotard, Thunderkit 50 LC

+BARIKIT: 210 EURO

EVACUARE SPORT:

-GIANNELLI: 90-220EURO

-TECHNIGAS:80-250EURO

-YASUNI: 130-420 EURO

-LEOVINCI: 130-260 EURO

VARIATOARE:

-MALOSSI: 70-120 EURO

-POLINI: 70-150 EURO

-DOPPLER: 60 EURO- 120EURO

AMBREIAJ:

-MALOSSI, POLINI, DOPPLER, TNT: 50-90 EURO

CURELE:

-DOPPLER: 30 EURO

-MALOSSI: 30-60 EURO

-POLINI: 30-55 EURO

STICKERE, NEOANE, FARURI, GARNITURI, ORICE PIESA ELECTRICA, GARNITURI

AMORTIZOARE, MUZICUTE, MANERE(20 RON- 100RON), BUJII, ROLE VARIATOR( 45 RON-110 RON), KITURI, FILTRE DE AER( 60 RON-130 RON)

CONFIGURATII RACING, OFERTE SPECIALE...TOATE DETALIILE LA IDUL: armstrong0115 sau chiar aici pe site....

filtru de aer sport malossi ai?ma intereseaza unul.....sau asa ceva din poze?

P.S. ...pt. Yamaha Aerox

post-12551-1193147490_thumb.jpg

post-12551-1193147567_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
filtru de aer sport malossi ai?ma intereseaza unul.....sau asa ceva din poze?

P.S. ...pt. Yamaha Aerox

pai tb sa primesc filtre de aer sport malossi..mhr racing...la 100 ron

sticlele sunt 90 ron

farul depinde de putere si model intre 100 ron...180 ron

sal, am un aprilia sr50 din99 racire pe apa, vreau sa-l ,,maresc,, putzin ce ar trbui sa-mi cumpar, cu c sa-ncep, tin neaparat sa ies la primavara cu ceva mai puternic pe strazi....ms mult!

pai totul depinde de cati bani vrei sa investesti...ti as recomanda un motor mai mare in jur de 150 de euro, variator 80 de euro, ambreiaj+ clopot 100 euro, filtru de aer 80 ron si ar tb sa te duci in 100-110...intra pe mess sau spune mi exact cati bani vrei sa investesti...si facem o configuratie

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
pai tb sa primesc filtre de aer sport malossi..mhr racing...la 100 ron

sticlele sunt 90 ron

farul depinde de putere si model intre 100 ron...180 ron

pai totul depinde de cati bani vrei sa investesti...ti as recomanda un motor mai mare in jur de 150 de euro, variator 80 de euro, ambreiaj+ clopot 100 euro, filtru de aer 80 ron si ar tb sa te duci in 100-110...intra pe mess sau spune mi exact cati bani vrei sa investesti...si facem o configuratie

m-ar interesa sticlele...si poate si farul...da-mi add pe mess:popescu_catalin13:)

imi dai add?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
ma intereseaza un motor complet de aprilia leonardo 250cc.nr meu de tel este 0744627786.multumesc

motor de leonardro 250 , pe malossi sau polini 350+ t.v.a. euro. pe comanda in 8 zile cu avans 30%...

Acestea se pot aduce de catre tine?

http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main....;CodArt=1411407

http://www.malossi.com/Catalogo/Cata_Main....;CodArt=6112729

Ma intereseaza un pret pt. fiecare si taxele de transport pana la Buzau(estimativ). Multzam.

cureaua este 140 ron

filtrul 30 ron

transportul este 70 ron...prin posta romana cu plata la ramburs

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

comandati cu incredere,...si yo am luat niste piese de la el si e om serios...bafta la vanzare omule :kewlpics:

motor de leonardro 250 , pe malossi sau polini 350+ t.v.a. euro. pe comanda in 8 zile cu avans 30%...

cureaua este 140 ron

filtrul 30 ron

transportul este 70 ron...prin posta romana cu plata la ramburs

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
Sal, ma intereseaza un set motor, variator si ambreiaj toate MHR si o curea din kevlar. Cam cat m-ar costa? Multumesc anticipat

salut,

set motor malossi mhr: 300 euro

variator malossi mhr: 80 euro

ambreiaj + clopot malossi mhr 107mm: 140 euro

curea kevlar: 35 euro

intra pe idul armstrong0115 si vb acolo:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

salut.m-ar interesa cate ceva pentru un yamaha aerox. o toba cam cat costa?as mai avea nevoie de un parbriz din ala sport.pe scooter-center si site'ul oficial exista,dar nu mai stiu pretul.

m-ar interesa un far original aerox , am vazut pe scooter-center doar de la tnt si nu stiu cum ar arata alea pe scuter.

si as mai vrea un cockpit. pun poza sa vezi cum arata.

ma poti ajuta?

multumesc mult.

post-14276-1204309133_thumb.jpg

post-14276-1204309138_thumb.jpg

post-14276-1204309195_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

am un scuter peugeot tkr an 2003. cat costa un filtru mallosi pentru el ? niste bile de viteza daca ai si o toba sport :D

peugeotu are motor de 50 cc poate o sa-l maresc pe viitor . nu-l maresc acum ca inca merge beton :punk:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
salut un carburator de aprilia sr cu soc manual modificat pt kit de 80.ma int pretul la unul nou si daca ai si sh care este pretul?

carburator malossi mhr diametru de 19mm...129 euro

malossi mhr 25mm...200 euro

dell orto 21 mm....85 euro

toate carburatoarele sunt noi

salut.m-ar interesa cate ceva pentru un yamaha aerox. o toba cam cat costa?as mai avea nevoie de un parbriz din ala sport.pe scooter-center si site'ul oficial exista,dar nu mai stiu pretul.

m-ar interesa un far original aerox , am vazut pe scooter-center doar de la tnt si nu stiu cum ar arata alea pe scuter.

si as mai vrea un cockpit. pun poza sa vezi cum arata.

ma poti ajuta?

multumesc mult.

geam aerox..fumuriu...alb...rosu...etc...40 euro

bord aerox original cu turometru 160 euro

buson carbon 25 euro

far original aerox 45 euro

pt cockpit am nevoie de poza te rog

piesele sunt originale yamaha aerox

am un scuter peugeot tkr an 2003. cat costa un filtru mallosi pentru el ? niste bile de viteza daca ai si o toba sport :D

peugeotu are motor de 50 cc poate o sa-l maresc pe viitor . nu-l maresc acum ca inca merge beton :punk:

toba technigas next...70 euro

leovinci zx 155 euro

mai sunt f multe variante...tb sa mi spui cam in ce bani te ar interesa

filtru de aer malossi 100 ron

bile sport malossi 50 ron

sal. ma intereseaza un filtru de aer sport si ambreiaj racing pt aprilia rs 125. daca oiti aduce dami si preturile :D

filtru de aer sport malossi 100 ron

ambreiaj racing nu pot sa ti aduc...filtrul il am pe stoc

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

bord cu afisaj digitat marca tnt tuning

Indica viteza, nr de km, trip1, tip2, senzor ulei, senzor apa..si multe alte functii.

Are toate cablurile incluse si instructiuni de montaj

este nou noutz. PRET:110 euro

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Salut

Am si eu nevoie dak se poate de un far,impreuna cu semnalizatoare fata PIAGGIO LIBERTY

Te rog...si dupa as mai avea nevoi de multe de la tn...akm in plan mi faru'

Te salut

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Salut

Am si eu nevoie dak se poate de un far,impreuna cu semnalizatoare fata PIAGGIO LIBERTY

Te rog...si dupa as mai avea nevoi de multe de la tn...akm in plan mi faru'

farul este original piaggio la 45 euro si semnalizari te intereseaza doar sticla, sau ele complete?

0744632476...da mi un tel si vb

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0
salut..un far cu agel eyes pt un aprilia sr din 99 cu racire pe apa..stopuri cu leduri..si un filtru de aer sport

Astept raspunsul tau cu preturile

salut

farul carbon angel eyes este 65 euro

stop cu leduri 65 euro

sunt si alte modele de stopuri si faruri..interesante si mult mai ieftine...dar la cele cu led si angel eyes..asta e pretul

filtru de aer malossi 100 ron

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 0

Deci...am nevoi de far si semnalizatoare(complecte) PIAGGIO LIBERTY. te rog sa ma anunti inainte de a mi le comanda(din cate am inteles nu le ai pe stoc). Acceseaza id:catacool_rap

M-ar interesa si un set motor HONDA DYA 90cmc.si aparatoare fata PIAGGIO NRG(culoare preferabila albastra sau neagra).

Te rog anuntama repde...am nevoi repede de chestiile astea. :flex:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.
  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...