Mergi la conţinut

Magazine Moto In Braila


Geo1000

Recommended Posts

  • 1 month later...
In afara de First Bike ce magazine moto mai cunoasteti in Braila?

pai mai este reprezentanta Honda,cum treci de faleza si te duci in fata spre centru o sa vezi pe stanga un magazin cu motoare,e in apropiere de banca, si cam atat ( ca doar e Braila...) .Te poti duce la galati, pt a vedea si echipamente si mai multe motoare.Din cate am inteles magazinul este in apropiere de Skoda :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand nu am mai fost pe meleagurile natale s-au schimbat multe ... au aparut reprezentante moto ... wow ... pe vremea cand eram prin Braila nici macar nu exista conceptul de reprezentanta .. ar fi cazul sa formati si voi acolo o mica gascuta de motociclisti si cand aveti drum prin Bucuresti sa ma anuntati si pe mine .. poate bem o berica si mancam un mic ... numai bine

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de cand nu am mai fost pe meleagurile natale s-au schimbat multe ... au aparut reprezentante moto ... wow ... pe vremea cand eram prin Braila nici macar nu exista conceptul de reprezentanta .. ar fi cazul sa formati si voi acolo o mica gascuta de motociclisti si cand aveti drum prin Bucuresti sa ma anuntati si pe mine .. poate bem o berica si mancam un mic ... numai bine

pai sunt cam 10 motoristi in braila,in fiecare an mai vine cate unul nou,sper sa ne vedem cnd o sa imi iau si eu moto..:)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai un r6, un Suzuki GSX600F , si cam atat stiu..(sunt nou printre ei si nu le stiu pe toate), oricum ai ce admira iti zic eu :D

eu am un GSX-R 750 SRAD din '98 ... e frumoasa ca un balaur si rea de rupe asfaltul ... o sa vin si eu la anul pe acolo ... da-mi PM cu nr. tau de telefon .... sau cu id mess ... ca nu se stie niodata cand dau o fuga pe acolo

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 months later...
eu am un GSX-R 750 SRAD din '98 ... e frumoasa ca un balaur si rea de rupe asfaltul ... o sa vin si eu la anul pe acolo ... da-mi PM cu nr. tau de telefon .... sau cu id mess ... ca nu se stie niodata cand dau o fuga pe acolo

sunt motociclete o groaza ..mottociclisti mai putini dar sunt destul de mult,de admirat sunt cam toate modelele de moto de la 49 cmc.pana la 1800 choper,vreo 3 buse,un repsol,vfr-uri,r6 vreo cateva 2007,r1,blah blah...eu am avut gs acu 4 ani,rf 600 ,anu trecut si asta honda cbr 600 f 99

mai nou am un suzuki rm 125 cross competitie!

te asteptam pe la braila

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 5 years later...

salut oameni, tre sa cumpar urgent ulei + filtru, ce magazine mai sunt prin oras?(nu am mai fost de ceva ani :D )

 

+ daca stiti sa-mi spuneti si de ITP cu atat mai bine :D (e urgeent !!!! :D )

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...