Mergi la conţinut
salahhe

motocicliste Mama Lor De ...

Recommended Posts

Nimeni nu alege 125cmc. 125 iti iei pentru ca n-ai varsta sau sau competenta pentru altceva.

Sa inteleg ca tu mergi pe ideea de cu cat e mai puternic motorul, cu atat esti si tu mai dotat, nu?

PS: in continuare nu inteleg de ce topicul nu e la "Alte discutii".

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

ps. nu inteleg de ce nu mi-a spus nimeni ca m-agit pe un topic din 2007. :laugh:

Sa inteleg ca tu mergi pe ideea de cu cat e mai puternic motorul, cu atat esti si tu mai dotat, nu?

nu cred ca la asta se refera omul, e vorba de motorizarea slaba. Greu la drum lung, etc. Nu stiu cum ai ajuns la concluzia ca e vb de ce ai in pantaloni.

Link la postare

pentru ca omul alege sa se ia de o tipa doar pentru ca are motor mic...am presupus ca incearca totusi sa compenseze pentru partea cu care gandeste. sau poate el merge zi de zi cate 100-200 de km prin oras cu un r1, pentru ca este foarte comfortabil, usor, nu se incinge, consuma putin, minunatia motocicletelor cu motorizare mare...sau pasiunea lui arzatoare l-a determinat sa castige sume incredibile de bani din nimic si sa isi permita o motocicleta si noua si buna.

Link la postare

nici macar n-aveam v-un decolteu sau v-o chestie mai sexy, eram in blugi si geaca de motor

Pff, fata in blugi si geaca de motor (eventual langa motor). Putine chestii sunt mai sexy de atat.

Link la postare

Nu m-am luat de ea pentru ca are un 125. Doar ca mi se pare penibil sa inventezi motive absurde, mai exact ca n-a lasat-o mama sa faca buba cand era mica si de asta nu poate acum la maturitate sa-si asume riscuri si de asta sunt femeile in general dezavantajate, din vina societatii. Altfel ar fi la fel ca si barbatii.

Sotul are o motocicleta buna pentru incepatori pe care ar putea sa mearga si totusi nu o face. Lipsa banilor de motocicleta nu-i un motiv, e un pretext. Probabil are doar permis de A1 dar nici asta nu-i o scuza, ar putea sa-si ia permisul in Romania, nu costa mai mult de 200E. Compenseaza insa prin titlul de cel mai bun pasager, prin talentul la sculptat masti de predator si se lauda ca face un master, de parca interlocutorii ar fi toti niste tarani cu 4 clase.

Realitatea e ca femeile sunt mai putin pasionate de chestiile cu motor, motiv pentru care nici nu isi bat capul prea tare sa invete sa le foloseasca. Unele insa sunt frustrate de chestia asta si in loc sa faca ceea ce trebuie, adica sa invete sa mearga, se rezuma la a pretinde ca sunt mai bune decat sunt in realitate.

Link la postare

dar este perfect,oricum topicul era facut "la baza"...sau cel putin asa sper :)))FIECARE CALARESTE CE II PROVOACA PLACERE!mai mare de multe ori inseamna doar mai mare si nu mai buna(ca vorbim de motocicleta,masina,casa...whatever).da stiu,nu sunt in masura sa o fac,dar este democratie ce puii mei :tease: :tease:

cu respect,

styuk

Link la postare

Salahhe, credeam ca au scos baietii astia de la naftalina un topic creat de tine degeaba cum am mai spus acum vreo 5 ani :biggrin:.

Imi retrag cuvintele care afirma ca ai si uitat de existenta acestui topic..................................

PS: pfoailoooouuuu dupa 5 ani reapari pe topic si zici ca sunteti amanti... =))

PPS: mult mai picant era daca povesteai despre femei nu crezi :laugh:

O bujie ceva, o spita, un cuzinet, un simering? Macar o sea, macar asa sa nu zicem ca suntem pe langa fenomen'on....somethin' like a phenomenon :rofl::Jumpy::jawdrop::bicycle::giljotiini::scout_en::scooter:

Link la postare

spui ca esti calma, bun, acum spune-mi de ce te legi de chestii pe care nu le-am spus?

normal ca am ceva si de la femei, ca doar nu-s baiat de baiat. aici vorbim de cu totul altceva:diferenta baiat-fata.

la naiba, am deviat rau. astept sa revina initiatoarea cu noi dezvaluiri, eventual un clip, cum zicea cineva mai sus.

deci hai cu filme .. cu noi despre noi ..

prin noi insine.. gen.. :drinks: :drinks:

Link la postare

Salahhe, credeam ca au scos baietii astia de la naftalina un topic creat de tine degeaba cum am mai spus acum vreo 5 ani :biggrin:.

Imi retrag cuvintele care afirma ca ai si uitat de existenta acestui topic..................................

PS: pfoailoooouuuu dupa 5 ani reapari pe topic si zici ca sunteti amanti... =))

PPS: mult mai picant era daca povesteai despre femei nu crezi :laugh:

O bujie ceva, o spita, un cuzinet, un simering? Macar o sea, macar asa sa nu zicem ca suntem pe langa fenomen'on....somethin' like a phenomenon :rofl::Jumpy::jawdrop::bicycle::giljotiini::scout_en::scooter:

Dacă ar vrea să vorbeşte cu noi...

Link la postare

Au trecut 10 ani și câteva luni. Aceeași motocicleta. Pisica e alta. Încă ne mai "acceptam". Încă ma mai freacă la icre cu postul asta. Sex is still good enough to be worth it. There you go. 

Link la postare

topicul asta e bantuit. 

Apar din cand in cand postari de la useri pe care parca nu i am mai vazut postand de prea multi ani 

Curand se vor face 20 de ani de cand am motocicleta. Bine ca mai am pana atunci 

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.