Mergi la conţinut

Bine v-am (re)gasit


katy

Recommended Posts

Salutare din nou,

mercic Kelu pentru urarea de bun venit si pentru aprecierile despre emisiune.Bracio uite niste link-uri pentru tine ;)http://zahei.ines.ro/content/view/282//

http://zahei.ines.ro/motoromania/

Ne vedem diseara la Etrusco.

Numai bine,

Katy

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-1830-1104394794_thumb.jpg salutare lume! <:-P

sunt din Oradea, mai am un pic si fac 30 de ani si de vreo 2 luni mi-am luat carnetu' pe A si motor.. un Kawa EN 500 C.. eu zic ca orice vise ai ti le poti indeplini..da' normal ca se cer si ceva sacrificii..si eu le-am facut ca sa-mi vad visul cu okii..

pe site tot intru de ceva vreme da' nu m-am pus sa scriu decat acum.. mi-ar face placere sa tin legatura mai ales cu tipele biker-itze iar daca ele ar fi cat de cat aproape de Oradea ar fi si mai bine.. sa nu mai zic daca ar fi si chopper-iste.. :banana:

mda.. stiu.. cam multe pretentii din prima..da' noah..traim cu sperantza ;;)

v-am pupat si astept vesti de la voi pe adresa de mail kittycat_mm@yahoo.com

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 10 years later...

Sa stăpânești sănătoasă mașina-motorul,dacă mai îmi scapă câte o vorba aiurea scuzele de rigoare, căci nu am uitat românește, dar 99% vorbesc germana și nu scriu așa des în română. Am Noroc cu tableta ca îmi traduce corect....;)

Îți doresc mult succes și aceasta mașină trebuie sa o întreti și sa mergi cu ea pe drumuri bune.;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Sa stăpânești sănătoasă mașina-motorul,dacă mai îmi scapă câte o vorba aiurea scuzele de rigoare, căci nu am uitat românește, dar 99% vorbesc germana și nu scriu așa des în română. Am Noroc cu tableta ca îmi traduce corect.... :wink:

Îți doresc mult succes și aceasta mașină trebuie sa o întreti și sa mergi cu ea pe drumuri bune. :wink:

Daca nu iti raspunde probabil e pentru ca postarea ei e de acum 11 ani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...