Mergi la conţinut

games GP500


crz-one

Recommended Posts

Pirateria in Romania este ilegala, iar ceea ce discutati voi aici poate fi supervizat de BSA si ORDA si tot ce scrieti aici poate fi folosti ca proba impotriva voastra in cazul in care va prind si o sa va incrimineze o sa mereti la mitica, cu alte cuvinte, VA IA MAMA DRACU DACA CITESC ASTIA FORUMUL! :D

Butonasul acela mic de sub postul fiecaruia ajuta daca vreti sa discutati detalii de genul adreselor si file-sharing :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pirateria in Romania este ilegala, iar ceea ce discutati voi aici poate fi supervizat de BSA si ORDA si tot ce scrieti aici poate fi folosti ca proba impotriva voastra in cazul in care va prind si o sa va incrimineze o sa mereti la mitica, cu alte cuvinte, VA IA MAMA DRACU DACA CITESC ASTIA FORUMUL! :D

Butonasul acela mic de sub postul fiecaruia ajuta daca vreti sa discutati detalii de genul adreselor si file-sharing :)

... ROGER THAT !!! :ph34r:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Eu sunt Seby din Craiova si joc GP500 de 4 ani, acum 1 an am inceput sa-l joc pe net cu persoane din toate tarile. Acesta este jocul pe care il joc 3-4 ore pe zi de cand am inceput sa-l joc pe net. Din pacate sunt singurul roman care joaca cu cei din alte tari, in campionate mondiale etc. As dori sa participe mai multi jucatori din Romania, este o placere de a juca pe net de 1xxx ore mai mare decat cu AI-ul. Daca mai este cineva care joaca jocul acesta va rog sa-mi raspundeti, iar daca cineva nu are jocul si il vrea va rog sa-mi scrieti un personal msg.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 5 months later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...