Mergi la conţinut
Autentifica-te  
crz-one

distractiv games GP500

Recommended Posts

Pirateria in Romania este ilegala, iar ceea ce discutati voi aici poate fi supervizat de BSA si ORDA si tot ce scrieti aici poate fi folosti ca proba impotriva voastra in cazul in care va prind si o sa va incrimineze o sa mereti la mitica, cu alte cuvinte, VA IA MAMA DRACU DACA CITESC ASTIA FORUMUL! :D

Butonasul acela mic de sub postul fiecaruia ajuta daca vreti sa discutati detalii de genul adreselor si file-sharing :)

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Pirateria in Romania este ilegala, iar ceea ce discutati voi aici poate fi supervizat de BSA si ORDA si tot ce scrieti aici poate fi folosti ca proba impotriva voastra in cazul in care va prind si o sa va incrimineze o sa mereti la mitica, cu alte cuvinte, VA IA MAMA DRACU DACA CITESC ASTIA FORUMUL! :D

Butonasul acela mic de sub postul fiecaruia ajuta daca vreti sa discutati detalii de genul adreselor si file-sharing :)

... ROGER THAT !!! :ph34r:

Link la postare

Nenea ... cand imi vine jocu ?????????????????????? ca numai pooooot.... il astept cu nerabdare !!!!!!!!!!!!!!!!

Link la postare

Aloooooo ... nu a venit nici in ziua de azi :( zi-mi macar daca mi-l mai trimiti ca l-am mai promis la cineva ... merci !!

Link la postare

mai baieti asta nu e motogp2 cumva daca nu faceti cumva si punetil pe ceva site

Editat de RaceR

Link la postare

Eu sunt Seby din Craiova si joc GP500 de 4 ani, acum 1 an am inceput sa-l joc pe net cu persoane din toate tarile. Acesta este jocul pe care il joc 3-4 ore pe zi de cand am inceput sa-l joc pe net. Din pacate sunt singurul roman care joaca cu cei din alte tari, in campionate mondiale etc. As dori sa participe mai multi jucatori din Romania, este o placere de a juca pe net de 1xxx ore mai mare decat cu AI-ul. Daca mai este cineva care joaca jocul acesta va rog sa-mi raspundeti, iar daca cineva nu are jocul si il vrea va rog sa-mi scrieti un personal msg.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.