Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Polo

expirat Vand IJ56

Recommended Posts

salutare, de unde esti o locatie ceva-oras-localitate-zona zoster,....ceva mai multe detalii despre motor, functioanre-acte-piese-schimbate-bla,bla,... :blahblah1:  :beer:  :notworking:  :red:

<{POST_SNAPBACK}>

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Comentariile rautacioase nu au voie sa intarzie, mai ales daca sunt asteptate :)

Da poze de ce nu pui, sa nu furam modelul? Sau am vazut prea multe motoare faine si nu ne mai tine inima? Ar trebui sa fie obligatie de onoare fata de viitoarele voastre ex-motoare sa va laudati cu marfa. Locatia ar putea fi judetul Olt, daca ne luam dupa datele tale, da' exact unde numai tu stii. Daca exista poze undeva la rubrica 'Motocicleta mea', atunci ajunge si un link catre topic, ca n-o fi foc.

Link la postare

Revin cu cenusa in cap si scuze pe jumatate. Poza este, putin mai ascunsa neatentilor. Recomandare: in format jpg ocupa cateva zeci de kiloocteti fata de peste 1 M, si nu omoram forumul inainte de vreme (jos scrie ca au mai ramas 78M). Altfel, poza arata o scula superba, cinste cui a chopperit-o.

Si ca sa-mi rascumpar greseala, transform eu poza in jpg si o atasez.

post-2004-1102578578_thumb.jpg

post-2004-1102578578_thumb.jpg

Link la postare
Revin cu cenusa in cap si scuze pe jumatate. Poza este, putin mai ascunsa neatentilor. Recomandare: in format jpg ocupa cateva zeci de kiloocteti fata de peste 1 M, si nu omoram forumul inainte de vreme (jos scrie ca au mai ramas 78M). Altfel, poza arata o scula superba, cinste cui a chopperit-o.

Si ca sa-mi rascumpar greseala, transform eu poza in jpg si o atasez.

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
iertata fie-mi nestiinta,da io sunt suficient de batranel astfel incat nu pot invata rapid a comunica prin intermediul net-ului...

Departe de mine gandul de a subaprecia pe cineva care, eventual, e lipsit de perfectiune in ale calculatoarelor. De aceea am si ajutat prin prelucrare si repostare, indraznind sa cred ca interventia va fi bine vazuta :) In plus, eram dator sa ma revansez ca mai intai am dat din gura si abia apoi m-am uitat. Puteam se sterg sau sa editez postul, da' daca am scapat porumbelu', mi-am asumat responsabilitatea. Oricum, scuza e ca eram incitat de textul anuntului si ardeam de nerebdare sa vad poza. Si a meritat, e foarte faina motocicleta. Posibil sa nu mai fie nevoie de ajutor, pana soseste, se da motorul.

Ramane insa nespecificata locatia!!!!

Link la postare
Departe de mine gandul de a subaprecia  pe cineva care, eventual, e lipsit de perfectiune in ale calculatoarelor. De aceea am si ajutat prin prelucrare si repostare, indraznind sa cred ca interventia va fi bine vazuta :) In plus, eram dator sa ma revansez ca mai intai am dat din gura si abia apoi m-am uitat. Puteam se sterg sau sa editez postul, da' daca am scapat porumbelu', mi-am asumat responsabilitatea. Oricum, scuza e ca eram incitat de textul anuntului si ardeam de nerebdare sa vad poza. Si a meritat, e foarte faina motocicleta. Posibil sa nu mai fie nevoie de ajutor, pana soseste, se da motorul.

Ramane insa nespecificata locatia!!!!

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

salut, moshule, nu se vede prea bine, dar pe spate la roata de frine are ca se vede parca un etrier de frina dacia,....niste poze ,....ar fi mai utile....detalii...., hai numai de bine si vreme uskata,.... :blahblah1::beer:

Link la postare
salut, moshule, nu se vede prea bine, dar pe spate la roata de frine are ca se vede parca un etrier de frina dacia,....niste poze ,....ar fi mai utile....detalii...., hai numai de bine  si vreme uskata,.... :blahblah1:  :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.