Mergi la conţinut

Moto Craciunitele Te Invita La Bal!


ninja_skija

Recommended Posts

Veniti la petrecerea organizata de Moto Craciunitele Urbane si aflati cum placerea de a darui si de a ajuta se poate combina cu cea mai tare distractie de anul acesta! Pregatiti-va pentru tot felul de surprize picante, tombole si dansuri incitante! Si pregatiti-va sa daruiti si voi in schimb, pentru ca Moto Craciunitele recruteaza Mosi!mosi darnici, gata sa ajute, prin orice contribuite. Fondurile stranse cu ocazia acestei petreceri caritabile vor fi transferate catre Adam Lihor, tanarul care s-ar fi bucurat atat de mult sa petreaca alaturi de noi. Fiti buni si doriti-va ca la anul sa il avem si pe el printre invitati!

invitatie.jpg

Adresa: Str. Blanari, nr. 21, vis-a-vis de Club A, la subsolul Pub-ului SALT

Am editat sper ca se vede acum.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru a citi ce scrie tre sa dati select la scris sau schimbati skinul .... eu asa am reusit ... daca sunt sarac vai mama mea mai am dreptul de a participa???? platesc intrare si alte alea dar donatii chiar nu am cum sa fac ....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

http://www.urbanriders.ro/forum/index.php?...1596&st=220

Nu suntem cele mai frumoase fete, dar cred ca natura a fost suficient de darnica cu noi incat sa nu oripilam lumea.

S-au strans 5.000 ron in seara respectiva + aprox 700 ron de la pretul mai sus al berii ( 5 ron ). Iar evenimentul a atras atentia si inca se fac donatii serioase. Revin cu suma totala.

Multumim celor care au venit!

post-1185-1197495900_thumb.jpg

post-1185-1197495926_thumb.jpg

post-1185-1197495932_thumb.jpg

post-1185-1197495941_thumb.jpg

post-1185-1197495951_thumb.jpg

post-1185-1197496106_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo! Frumoase fetele, frumoase costumele, frumoasa initiativa. Felicitari pentru rezultate! Urez bafta copilului. Si urez tuturor sa aiba asfalt uscat, multa bafta si sa nu mai avem motive pentru pentru baluri caritabile sau chiar evenimente mai triste. O iarna frumoasa tuturor.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uhum, te rog.. vreau si eu sa vad nu atat cat de darnice au fost ele ci cat de darnica a fost natura cu ele. Recunosc sincer, dar e in spiritul sarbatorilor de iarna. Macar un link ceva...

Mai darnica decat cu tine , in orice caz....asa se pare din poze =))

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bravo! Frumoase fetele, frumoase costumele, frumoasa initiativa. Felicitari pentru rezultate! Urez bafta copilului. Si urez tuturor sa aiba asfalt uscat, multa bafta si sa nu mai avem motive pentru pentru baluri caritabile sau chiar evenimente mai triste. O iarna frumoasa tuturor.

Multumim frumos salahhe! Asemenea si tie!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...