Mergi la conţinut
  • 0
Autentifica-te  
Norbi

service Am Nevoie De Ajutor!

Întrebare

Salut am cumparat un Kreidler Supermoto 125 model 2007 din germania pentru prietena mea.Acuma de o luna o femeie tampita so bagat in fata sa cu masina o lovit masina dar din fericire ea no patit nimica.As avea nevoie de niste piese si nu stiu de unde as putea comanda,daca poate sa ma ajute cineva nu conteaza de unde din tara sau din strainatate numa as avea nevoie de o adresa de unde as putea comanda piese pentru motor.Am si niste poze cu motoru daca ajuta la ceva.Multumesc mult Norbi...

post-4607-1197112422_thumb.jpg

post-4607-1197112461_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

4 răspunsuri la această întrebare

Recommended Posts

• 0
Salut am cumparat un Kreidler Supermoto 125 model 2007 din germania pentru prietena mea.Acuma de o luna o femeie tampita so bagat in fata sa cu masina o lovit masina dar din fericire ea no patit nimica.As avea nevoie de niste piese si nu stiu de unde as putea comanda,daca poate sa ma ajute cineva nu conteaza de unde din tara sau din strainatate numa as avea nevoie de o adresa de unde as putea comanda piese pentru motor.Am si niste poze cu motoru daca ajuta la ceva.Multumesc mult Norbi...

presupunind ca as dori sa te ajut , cum sa fac daca nu pe ghicite - ca sa aflu ce anume ai avea nevoie pt moto din poza?

Revino cu un mail adevarat despre acest subiect si vom vedea ce e de facut

Link la postare
  • 0

Salut in primul rand iti multumesc pentru ca vrei sa ma ajuti. As avea nevoie de o oferta de pret pt. ca ARDAF-ul ar trebui sa-mi plateasca aceste lucruri dupa ce le-am cumparat eu din banni mei. As avea nevoie de urmatoarele lucruri: pedala schimbator de viteza, aparator telescop fata(stang+drept),maneta amreiaj,maner cauciuc le ghidon stanga+dreapta complet cu partea din plastic(maneta de accelerare),spoiler lateral de sub sea pe partea stanga,pedala de suspensie fata stenga,covrig sustinere telescop(partea de jos).Cam atata mai trimit cateva poze cu piesele respective.Norbi

post-4607-1197202821_thumb.jpg

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.