Mergi la conţinut

Poze cu scuterele noastre


Craciun

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • Răspunsuri 281
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

malaguti f 15 firefox, 2003, toba sport leo vinci,role la variator polini,carburator del orto,frane brembo,cric buzetti,sistem audio philips, in curand (un neon albastru si xenon dak e poate)aaaaaa era sa uit am claxon dala de politie am dat 500000 mii pe el :scooter::thumbup: am prins cu el 90 cu 2 pers si 100 -110 cu o pers

poze

post-11459-1181727195_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...

am shi eu unul are 1 luna de cand l`am achizitzionat... am avut inainte malaguti f12 fire fox.. aprilia sr 50 din 96... si in moment am un peugeot speedfighter 2 307 wrc 80 cc care`i dau talta poata ziua si un peugeot elystar de 3 zile achizitionat care e scula de scuter ff confortabil bestial :D momentan poza cu wrc-ul o sa`i fac zilele astea reale la ama`n 2 :D

Cauciuc Incins

post-11969-1187136851_thumb.jpg

post-11969-1187136871_thumb.gif

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...
Foarte frumoase, sa le stapaniti sanatosi. Si felicitari celor ce au 3 sau mai multe :-) La cat mai multe motoare in garaj si asfalt uscat!

Sper sa dea Domnul sa imi cumpar si eu un motor in ciuda impotrivirii mamei mele.

Geo 1000 stai relax k shi yo m-am chinuit cu ai mei. trebuia si sa strang bni k deh nu-mi da mamica si taticu si sa duc munca de convingere :pokey: :pokey: a fost greu dar am reusit si multa bafta si tie. sa te vedem pe doua roti cat mai curand si asfalt uscat :D :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

post-13047-1193915084_thumb.jpg

sal

intentionez sa cunosc cat mai multi detinatori pentru a infiinta un Club Vespa in romania. spre deosebire de alte

tari, la noi in tara nu exista asa ceva. daca ai prieteni care detin Vespa modele vechi, sau noi, te rog sa

raspunzi. Mail sau mess corado_c@yahoo.com

merci

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

eu nu am scuter acum dar vreau si CAUT sa imi iau asa ca o sa pun poze cu geaca si manusile mele de curand cumparate

cei care binevoiesc sa imi dea si un scuter....

50 cm3

in 2 sau 4 timpi

sa fuga cu 90km/h

sa nu fie prea vechi

aaaa...si bine-nteles pe bani,doar nu credeati ca degeaba. :kewlpics:

astept ofertele voastre insotite de poze,inclusiv cu bordu...pret..etc

merci.asfalt uscat.. :scooter:

post-13418-1197543988_thumb.jpg

post-13418-1197544013_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutere tuturor.

Si eu am un Gilera runner de 49 2T pe injectie din 2003 la care am inceput modificarile mele "obisnuite".

Modificari:

- Neoane

- Stroboscop in far

- Muzica

- Pozitii si semnalizari in oglinzi

- Mp4 player montat la bord.

:dirol::pilot::banana::banana::banana::punk::punk::punk:

Eventual cine e interesat sa vada un mic videoclip despre scooter va dau si un link. Urmatorul tuning ce vreau sa ii fac este sa ii fac situl sa se ridice singur si dupa ce gasesc undeva o aripa de fata o duc urgent la vopsit pt ca vreau sa ii dau o vopsea costum ca sa arate bestial de tot.

Aici e si linkul: http://www.hi5.com/friend/video/6855083--1...ing.--view-html

post-13487-1197756850_thumb.jpg

post-13487-1197756881_thumb.jpg

post-13487-1197756911_thumb.jpg

post-13487-1197756935_thumb.jpg

post-13487-1197756965_thumb.jpg

post-13487-1197756991_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scooter: salutare tuturor am si eu o aprilia rs 50 merge brici sunt extrem de multumit de ea dar vestea proasta e ca nu am partener de drum cei care sunt din iasi si la vara vor sa facem o echipa de scuteristi sa hoinarim din zi pana in noapte sa imi lase pm cu id lui si ne intalnim preferabil sa fie cati mai multi ca sa fim organizati din vara si sa savuram placerea plimbarilor

in concluzie is the little beast :thumbup::scooter: numai bine si asfalt uscat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:scooter: salutare tuturor am si eu o aprilia rs 50 merge brici sunt extrem de multumit de ea dar vestea proasta e ca nu am partener de drum cei care sunt din iasi si la vara vor sa facem o echipa de scuteristi sa hoinarim din zi pana in noapte sa imi lase pm cu id lui si ne intalnim preferabil sa fie cati mai multi ca sa fim organizati din vara si sa savuram placerea plimbarilor

in concluzie is the little beast :thumbup::scooter: numai bine si asfalt uscat

eu sunt din iasi ...cu cat ai fugit maxim cu rs`u? :banana:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...