Mergi la conţinut
Craciun

Poze cu scuterele noastre

Recommended Posts

ii frumos... desi nu se vede prea bine in poza.

bv tie ca nu ai dat nici un ban pe materiale ;) , dar totusi daca stii (sau stie cineva) cam cat costa in general materialele pentru o astfel de treaba (rosu metalizat si negru mat in special) m-ar interesa si pe mine.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Asta e al meu...se numeste suzuki street magic...superb prinde 80km/h....Bafta.

Asta e al meu...se numeste suzuki street magic...superb prinde 80km/h....Bafta. :thumbup:

Scuzati ca am pus asa multe poze si am scris de multe ori.S-au pus asa deoarece am apasat de multe ori pe ,,posteaza imaginea'' si a intrat naspa...Al meu e ala cu unu pe el adica eu...Celalalt e al unui vecin..

de cati cm e scuteru tau ?

<{POST_SNAPBACK}>

are 49cc si prinde 80lm/h chiar daca are in bord 90.

post-5996-1139624772_thumb.jpg

post-5996-1139624885_thumb.jpg

post-5996-1139625017_thumb.jpg

post-5996-1139625075_thumb.jpg

post-5996-1139626245_thumb.jpg

Link la postare

cu jigodia asta mica de scoter mi-am facut dosar penal dar mai jmecher io mi-am luat motor si normal merg fara carnet....Pana akuma am avut norok....Nu ca nas fi dat de carnet dar am picat de 3 ori ca am dat si de B. :banana:

post-7343-1153388403_thumb.jpg

post-7343-1153388449_thumb.jpg

post-7343-1153388462_thumb.jpg

Link la postare

ma frate...o fii scuteru ala "jigodie mica" da se pisha pe multe altele...so...scooteru ala nu si-l permite oricine...:D...pe langa asta...e si super tare...

Link la postare
uite.. vezi, ca nu merge de la 14 ani :))

sper ca tu esti bine...

ai avut dreptate :yes: .....eu sunt bine merci....dar am fost la un pas de moarte pt ca pe mine m-a lovit o masina din lateral si m-a aruncat cu tot cu scuter pe alta masina.....iar daca masina aia pe care am cazut eu nu era....cadeam cu capu de asfalt si nu cred ca ma mai ridicam vre-o data.....si asa mi-am pierdut cunostinta catvea minute.......am scapat cu cateva zgaraieturi

Link la postare

Nu purtai casca ?? :huh:

WA M-AM SATURAT DE "JMECHERI" de ASTIA de 14,15 ani care impresioneaza fetele :chair:

Data viitoare cand mai iesi si nu porti casca SPER SA MAI DEA O MASINA PESTE TINE :ranting:

Later Edit :Stiii macar cand ai prioritate intr-o intersectie sau MACAR cateva reguli de circulatie ? :fuck:

Link la postare

Hai ma sa va arat si eu poze cu epava mea si inainte si dupa accident, k la noi aici in Galati se intampla mai des accidente :unknw: dragosss stie mai bine =))post-9135-1164599397_thumb.jpg post-9135-1164599526_thumb.jpg AAA si ink ceva...vreau sa il vopsesc...si nu stiu ce culoare...voi ce ziceti k ar shade mai bine pe el?

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.