Mergi la conţinut

Donez


TheBreaker

Recommended Posts

Donez ~ un sac de haine care nu le mai port.Nu sunt din alea de genul sunt prea rupte sa le mai port sau asa ceva , pur si simplu m-am plictisit de ele si acuma de sarbatori o fapta buna nu strica.Sunt haine din bumbac (bluze , veste si asa mai departe) + cateva perechi de blugi + o geaca . In general marimea M si L , daca aveti vreo idee unde sa le dau , cui sa le dau (unor oameni care chiar au nevoie desigur) astept sugestii.Sarbatori Fericite si noul An sa va aduca motzochete noi si multe impliniri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu cred ca daca vrei sa faci un bine, il faci la fel daca le lasi unde le ia cineva care are nevoie de ele....si eu scot multe lucruri din casa si le las la tulumba de gunoi....lucruri bune dar care nu-mi mai folosesc...haine de obicei, electrice mai vechi, vesela...whatever....dispar imediat si sint sigur ca daca as pune un anunt la scara blocului ( sint vreo 200 de garsoniere cu f multi batrani) de rusine n-ar lua nimeni nimic....dar asa e ok totul :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in cazul meu sunt tot felul de oameni din astia care strang sticle de plastic ca sa faca bani de bautura si nu la oameni ca astia as vrea sa ajunga hainele ..astept si alte sugestii

Suna-ma la 0742.007.269.

P.S. Sa fie primit! :throb:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...