Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

nciprian

scuter scuter DNA 50cc

Recommended Posts

Baietii, va pot spune k d-lul nciprian este tata scuterelor si va garantez k se merita dna-ul pt k eu il stiu, e beton, atat tehnic cat si optic! Sincer la banii astia nu prea gasesti ce sa-ti iei dekt o aprilia din 92-95 sau un scuter normal kre nu se compara cu dna-ul! Va spun pt k am avut si am mers p multe scutere.

merit si yo un cico,nu? :P

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Oaspete $bogdanel$

bha fratie ...api eu am dat 1600 de euro pe o gilera dna de 125 cc cu 3000 de km in bord....nu ti se apre ca vrei cam mult...si era si inmatriculat pe deasupra :mega_shok:

Link la postare
Vreau si eu sa`mi cumpar un Gilera DNA 50.A`s avea o intrebare:Care este viteza maxima fara nici un fel de tunning,adika asa cum a iesit din fabrica. :beer:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

shi la variator ;) ....dak vrei sa scotzi limitatoarele d la orice scuter suna-ma shi vb sau zi-mi aici.....0721660102......ieftin :D

Link la postare
aveti nr de telefon a lu Cataaa ?

Salutare oameni buni

Scuterul sa vandut dar in schimb daca va intereseaza altceva scrietimi la cpm.serv@gmail.com.Iar in legatura cu limitatoarele la un gilera nu va mai luati dupa toate "PERLELE "spuse de alti vedeti ca limitatoarele astea nu sunt jucarii se scot cu cap si pe de alta parte se mai umbla si pe la motor dupa aia ca sa ai intradevar un randament bun al scuterului.Asa ca aveti grija cine vi le scoate si cum ca e posibil sa impingeti la scutere dupa aia.MARE GRIJA :scooter:

Link la postare

bah cipriane lasa-ma tovarashe cu umblatu la motor faza e k yo le scot la juma d pretz .....vrei sa nu tzi iau clientzii ? stai fara griji k nu mor dupa 800 d mii ......mergetzi la ciprian k ia dupa voi :yahoo:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.