Mergi la conţinut
Autentifica-te  
PedroBike

Drumul Taberei Bikers-in Fiecare Vineri

Recommended Posts

Pentru toti motociclcistii care locuiesc in Drumul Taberei si nu numai,locul de intalnire este statia Poiana Muntelui la parc in fiecare vineri la ora 20.00!

edit: Nu uitati si de intrunirea din fiecare miercuri de la Arcul de triumf ;) de la ora 18 pana spre seara

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Pai si eu stau tot in Drumul Taberei,dar la ora aia sunt la munk ca ies in jurul orelor 22.Pe unde va pot gasi,daca iesiti la o bere ceva,ca eu ajung cam pe la 22:30?

Link la postare

Stiu zona,dar nu stiu mai exact unde este baruletzul,daca este ma anuntati si pe mine ca poate ne vedem pe acolo,dar la 1 bere ca sucul e ptr.gravide :) (glumeam)

Link la postare
Stiu zona,dar nu stiu mai exact unde este baruletzul,daca este ma anuntati si pe mine ca poate ne vedem pe acolo,dar la 1 bere ca sucul e ptr.gravide :) (glumeam)

Eventual la o bere fara alcool. :beer: (Scuze de offtopic)

Link la postare
Eventual la o bere fara alcool. :beer: (Scuze de offtopic)

Salut ALL as vrea si eu sa vin dar partea aiurea este ca am scooter nu am motor...deci nu pot veni...:-(

Link la postare
Salut ALL as vrea si eu sa vin dar partea aiurea este ca am scooter nu am motor...deci nu pot veni...:-(

pai si scuterul e tot un motor ... mai mic ce-i drept dar tot doua roti are ... daca baietii te vor de ce nu ... eram sambata in militari si au trecut vreo trei motoare de mi-au spart urechile ... era un R1 care scotea un zgomot de te ungea la sufletel ... mergeau spre drumul taberei ... era negru din cate imi amintesc ... nu stiu nene dar eu nu am tupeu sa o scot pe a mea pe vremea asta ...

numai bine!

Link la postare

daca se mai tin intalnirile de sap viitoare vin si eu ca imi repar moto ca tot in drumu taberei stau...........................si daca ma primit.Sa auzim numai de bine

Link la postare
Am stabilit ca loc de intalnire pentru moment un barulet situat la capatul troliebuzelor 90 si 93 langa ANL BRANCUSI!

bravo domnule.. se misca lumea ? frumos.. locatia imi convine de minune :)

spor si multe beri ..

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.