Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

[kamikaze]

vand Autocolante, stickere, sablari, etc.

Recommended Posts

dun! Advertising - Companie de productie publicitara

Autocolante, stickere, autocolante printate, sablari, etc...

Pentru nelamuriri sau detalii privind domeniul de activitate, preturi, va rog sa ma contactati telefonic sau sa vizitati www.dun.ro

Va multumesc,

Antonio Ungureanu

Tel: 021 242 18 82

0722 22 13 13

0788 379 418

E-mail: advertising@dun.ro

www.dun.ro

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

am vizitat site-ul spus de tine si ce sa vezi????????????

DUN IMPEX srl

Tel. 2421882 0788/379419

Executam mobilier din pal melaminat. Unicate,serie si comenzi speciale

ce este asta vere?

Link la postare
Pal-ul e inclus in pretz????? =))  :notworking:

Avand in vedere ca te ocupi de acelasi bussines eu zic ca ar fi frumos din partea ta sa te abtii de la remarci de genul asta. Nu cred ca iti castigi asa clienti !

Link la postare

Nu te-a eliminat nimeni, nimeni nu ti-a sters contul, nu mai pozati toti in victime si cititi ca lumea un forum.

Motivul pierderii contului tau este:

Site offline

Lamurit?

P.S. inainte de a acuza sau a face remarci rautacioase studiaza problema.

Link la postare
Da ai dreptate, imi cer scuze. Dar poate ma juti tu sa imi castig clienti cu o informatie...Unde e contul abtzibildaru' de acum o luna??Cine l-a ras de aici?Unde esti tu cand cer o informatie amarata despre contul asta??Bine ar fi sa te bagi in seama cu lumea care are nevoie de tine.....deci poti fi intr-adevar fair ...dar cu toata lumea!!

Daca erai atent si citeai ce s-a intamplat intre 17-22 Martie nu puneai aceasta intrebare.Citeste aici http://www.pro-bike.ro/forums/index.php?showtopic=5018 !

Iar eu nu ma bag in seama cu lumea ci moderez anumite forumuri asa ca ...

Apropo unde ai cerut tu informatia caci am verificat si nu gasesc nici o intrebare referitoare la acest subiect!

Link la postare

@raduarr: imi pare rau, dar site`ul s-a schimbat de ceva timp. nu am mai avut timp sa anunt si pe forum. noul site este: www.fluturasi.ro - care este momentan suspendat. va merge in curand. daca erai cumva interesat imi poti da un telefon sa discutam mai pe larg despre ce este vorba.

@graphixdecals: respect pentru maturitatea si fair-play`ul de care ai dat dovada. bravo.

Toata stima, domnilor.

Kamikaze

Link la postare

si..pentru a va scoate din ceata, aceasta firma se ocupa si cu producerea mobilierului din pal melaminat, acesta fiind primul domeniu de activitate si cel mai productiv momentan. motiv pentru care am decis ca domeniul www.dun.ro sa ramana orientat strict pe productia de mobila, iar pentru publicitate, a fost deschis un nou site, cel mentionat cu un post in urma.

am fost destul de explicit?

va multumesc.

Kamikaze

Link la postare

pe mine chiar ma intereseaza niste stickere......da si mie un msg daca ai ..... mailu meu firu_de_fier89@yahoo.com......daca poti sa faci io am poze.... uite ceva de genu....si iti zic io marimea daca poti..!!!!

Link la postare

am vizitat site-ul spus de tine si ce sa vezi????????????

DUN IMPEX srl

Tel. 2421882 0788/379419

Executam mobilier din pal melaminat. Unicate,serie si comenzi speciale

ce este asta vere?

n-ai inteles nimic, poate vrei sa-ti torni shapa in garaj si sa pui tapet sa fie frumos , colanteaza cu tapet si motorete daca vrei!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.