Mergi la conţinut

Bungee Jumping


Noni

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:banana:

Bungee Jumping ... Senzatii tari ... Adrenalina... :thumbup1:

In 2007 septembrie am fost la baraj, atunci am aflat. Nu am avut niciodata ocazia sa sar, dar anul aceasta ma duc 100%. Poate reusesc sa mai conving niste baieti de la mine ...

Sa ne vedem cu bine.

toate bune staff....platforma de bungee de la vidraru a fost sustinuta financiar in totalitate de EXTREMEzone...bucurati va de ea,spiritual apartine spiritului extremezone.ro

sper sa fiu lasat sa imi expun citeva materiale..am atasat o poza cu datele exacte asa cum erau ele la sfirsitul constructiei.

doar atit vreau sa se cunoasca adevarul....nu ma mai asociez cu nimeni doar cu dumnezeu.

post-14466-1203952402_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

vrem, doar suntem amatori de senzatii tari.............uni mai mult decat altii.Ar fi frumos sa ne strangem mai multi dornici si sa mergem ca pe mine ma considera toti prieteni nebun si nu am cu cine sa ma duc la un bunjee.... :sadwalk: ca din cate am inteles trebuie sa fim mai multi.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
BAI NONI CU CAT TE PLATESTE POPA SA II FACI RECLAMA PE SITE SAU TEA PACALIT CA PE BAIETII DE LA EXTREME ZONE

Pe mine ma plateste cu reducerea pe care o face membrilor pro-bike-ului :) Imi este suficient...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

se pare ca am ratat una din ocaziile de a face bungee :(( sper sa se mai organizeze astfel de iesiri pt ca vreu foarte mult sa merg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Am sarit si eu la Vidraru, dupa ce am asteptat cam 45 de minute ca sa vina un prieten, calare pe un Honda CBR de 1000 rosu - cine a fost acolo stie de ce vorbesc - ca sa am si eu o amintire.

Din pacate a intarziat 10 secunde si nu am nici o poza sau filmare, chiar si cu telefonul...bleah...facuta.

Pana acolo am fost cu motoru, foarte frumos drumul pana la tunel, dincolo de el e criiimiiinaaaal. mi-au ajuns rinichii in ceafa, sunt gropi petice si petice la petice la gropi.

M-am intors impreuna cu prietenul meu apoi pe curtea de arges... a fost mai extrema intoarcerea pe valea Oltului cu motoru printre tiruri noaptea, decat saltul in sine.... glumesc. :D

Toata experienta a fost de neuitat.

Daca are cineva vre-o marturie pe suport digital va rog sa ma anuntati la adresa mihutpanciu@yahoo.com

PS multumesc baietilor de la Vidraru, in secial Mihai, pt ca au stat dupa mine si pt promisul discount pt motociclistii de pe pro-bike.

PPS fain saltul, trebuie incercata si chestia asta macar o data in viata :yahoo:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 11 months later...

Am fost si eu anul trecut pe la Vidraru, si m-a luat durerea de spate in masina de la denivelarile alea nenorocite. Oricum nu cred ca voi sari vre-o data cu coarda la Vidraru. Mi s-a facut pielea de gaina numai cand m-am uitat in de pe baraj.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...