Mergi la conţinut

Bungee Jumping


Noni

Recommended Posts

Salut,

aveti idee daca inca se pot face sarituri de la Vidraru ? si daca da, este acelasi pret ?

Multumesc.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 65
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Pt cei inca interesati de sky-diving, sunt mai multe aerodromuri unde se pot executa salturi in tandem pt cei doritori. preturi si locatii va pot da dupa ce imi ziceti exact zona din care sunteti deoarece fiecare aerodrom are tarifele lui.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Eu sunt interesat de un salt cu parasuta. Nu am mai sarit de la 18 ani (31 aku), si nu am sarit decat de la 1000m cu T4. Am vazut niste filmulete pe Teava (Youtube) cum sareau baietii la BV (acolo am facut si eu zbor cu motor si parasutism, la Mircea Zorileanu). Se sarea de la 4200m, foarte fain, m-as baga si eu la primavare-vara, acum nu stiu daca se mai zboara si oricum am deja agenda facuta si nu e loc, timp si ... pt salt, dar o sa vina!

Asa ca ceva info pt salt la BV rog frumos! As aprecia!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...

O căruță de bani treaba asta cu bunjee. Pe ăștia cu parașutismul îi mai înțeleg că-ți iau 200-250 de euroi pe salt, pt parașută, avion(pilot, gaz, până și ora de staționare pe aerodrom costă) și vor să scoată bani + un profit modest :jawdrop: , dar 100 de euroi pt un amărât de bunjee....

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Dacă saritul cu bretelele este o sută de euroi....

Despre scrisu meu... tata nu a avut cheș decât de două-trei clase la care am lipsit... Nu stiu limba oamenilor de afaceri, numa limba căpșunarilor și a culegătorilor de roșii... Ce să vaci? Viața-i gre ;-)

Și eu aștept poate apare careva cu scaidaivu... nu am mai sărit de la 18 ani si mi-e dor!

Hai scaidaivărilor și voi p-acilea că și la motocicliști e frumos!!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...