Mergi la conţinut
michele

motocicliste Echipament Pentru Fete

Recommended Posts

Ca toate fetele, pasagere sau "piloate" pe motocicleta, am avut probleme la achizitionarea echipamentului. Bine, in ziua de azi se gasesc protectii mult mai usor. S-au deschis N magazine de profil, DAR... acest topic poate fi pe gustul unor doamne care nu-si permit, sau nu vor, ceva nou-nout.

:beer:

So, cine are casti, geci, cizme, manusi etc, de masura mica sau cu croiala specifica de dama, sa-si posteze anuntul (si) AICI!

*Pentru inceput am sa postez un anunt :

Casca Suomy Trek black & silver marimea XS. Purtata f putin, cumparata de la reprezentanta in vara, viziera f putin zgariata intr-o parte.... cred ca e inca in garantie. Stare f buna. pret: 350 lei.

Combinezon din piele, kawasaki, fara protectii, masura mica, cam pentru cineva de 1,60 - 48 kg... stare buna.

Pret: 100 lei.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Pantaloni cordura, masura S, protectii genunchi si solduri, mesada detasabila, croiala speciala de dama.

Pret 100 euro. Pantalonii sun noi, cu eticheta.

Iar in 2 saptamani, mai vin 2 combinezoane complete de dama, negre, cu slidere si protectii dure la umeri, coate, genunchi si protectii semi-dure la spate si solduri.

post-5094-1206620532_thumb.jpg

Link la postare

sal ...sunt noua pe aici......si cu scoala de A in curs.....indragostita de tot ce inseamna putere feminina pe doua roti .....motorul e rezolvat....dar am o problema....stie cineva vre-un site...sau...ceva cu mai multe prodeuse si echipamente pt feministe,,?...rog s posteze pe site ceva....iar dupa achizitionare....mergem la o cinste :scooter::beer::scooter:

Link la postare
multe prodeuse si echipamente pt feministe,,?...

Pentru feministe? Adica bice, spargatoare de nuci, lese etc.?

Link la postare

cum o fi frate sa fii indragostita de tot ce inseamna putere feminina pe doua roti...?! si sa cauti echipament pt feministe...

pentru o feminista adevarata care iubeste puterea feminina se va gasi negresit o lesa, cunoscuta si cu denumirea de zgarda. din comert se mai poate achizitiona o botnita si la nevoie chiar si un gag.

Link la postare

Am de vanzare o pereche de cizme de dama marca REV'IT, model Nemo. Cizmele au un look traditional si sunt pentru cei/cele care cauta incaltaminte cu un grad de protectie bun, confort si cu impermeabilitate. Sunt din piele, protectie dura pentru tibie, calcai, degete. Au membrana Hydratex? care este impermeabila dar permite si o buna aerisire. Au material reflectorizan, inchidere prin fermuar si prin arici cu banda elastica pentru ajustare.

Cizmele au fost achizitionate anul trecut de la Moto Adventure la obscenul pret de 9 milioane, au fost purtate doar cu cateva ocazii, sunt in stare impecabila, si vreau pe ele 500 RON negociabil. Voi reveni cu poze reale in cursul zilei de azi

Sunt marimea 38!!

0722 94 77 62 - Radu

Poze reale:

p1010001kz9.jpg

p1010002tj6.jpg

p1010003zs3.jpg

Link la postare
manusi n-are nimeni? mici mici mici? :D

Ai mainile mici mici mici? Cica femeia ideala trebuie sa aibe mainile mici ca sa... atunci cand...

Link la postare

vand costum moto marca KEROZEN,marimea XS,din doua piese..costumul este NOU,cu eticheta..a fost luat pentru cineva care pana la urma sa razgandit..pretul meu e de 7 mil(fata de 320 eu cat a fost la magazin)..e pret de iarna... :rolleyes:

post-7430-1232298544_thumb.jpg

post-7430-1232298594_thumb.jpg

Link la postare
vand costum moto marca KEROZEN,marimea XS,din doua piese..costumul este NOU,cu eticheta..a fost luat pentru cineva care pana la urma sa razgandit..pretul meu e de 7 mil(fata de 320 eu cat a fost la magazin)..e pret de iarna... :rolleyes:

up...

Link la postare

Geaca de dama Joe Rocket - model Gold Digger. Protectii spate, umeri si coate. Mesada detasabila, plus aerisiri pe brate si abdomen pentru o buna ventilatie pe timp de vara. Geaca este noua, cu etichetele si ambalajul original.

Masura L.

Pret 500 RON. Geaca face parte din colectia Joe Rocket 2008 si avea pret de vanzare 230$.

post-5094-1235137851_thumb.jpg

post-5094-1235137860_thumb.jpg

post-5094-1235137869_thumb.jpg

Link la postare

pentru cei-cele care sant interesate de costum,il vand si separat geaca-pantalon... :rolleyes:

Link la postare

Geaca SPIDI de dama pentru vara textil Cordura tratata cu Teflon si Tenax in zone speciale colectia 2008, protectii CE umeri si coate numarul XS, mesada windstopper si watherproof purtata de trei ori (pasagera), practic noua pret de vanzare 400 lei (pret magazin 670)

Contact Florin 0749 158 068 sau mess vf_daniel@yahoo.com

echipamentdevanzare006.jpg

echipamentdevanzare007.jpg

Link la postare
up...anuntul valabil...se vinde si separat geaca -pantalon...

Link la postare
Oaspete
Comentezi ca oaspete. Dacă ai un cont, te rugăm să te autentifici.
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.