Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

KATANA

expirat Anuntul Nu Mai Este Valabil

Recommended Posts

Pantaloni din piele TSCHUL cu protectii la sold si genunchi, masura L(50), purtati o singura data. Pret 60 EUR

post-2508-1203404635_thumb.jpg post-2508-1203404788_thumb.jpg

Pantalonii se pot vedea/ proba in Bucuresti.

Pentru informatii suplimentare -> Bogdan - 0722-207.142

post-2508-1203404635_thumb.jpg

post-2508-1203404788_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
geaca tschul si pantalonii cafe racer se pot prinde intre ei ? care e ultimu pret la geaca si pant cafe racer impreuna !! da-mi add pe messenger la id dragos_99_alexa ca m-ar interesa

Link la postare

Geaca TSCHUL - vanduta.

Pantalonii CAFE RACER - vanduti.

Anunt inca valabil pentru pantalonii TSCHUL. Au fost purtati o singura data, sunt ca si noi.

Ca idee pentru o persoana de 1.75 m si 80 kg (cazul meu :P ) sunt putin lungi, deci pentru o persoana de cel putin 1.80 m inaltime sunt perfecti.

Bogdan 0722-207142

Link la postare

Anunt inca valabil pentru pantalonii TSCHUL. Au fost purtati o singura data, sunt ca si noi.

Ca idee pentru o persoana de 1.75 m si 80 kg (cazul meu ) sunt putin lungi (au 111 cm lungime), deci pentru o persoana de cel putin 1.80 m inaltime sunt perfecti.

Bogdan 0722-207.142

up

Link la postare

eu am 1.86 inaltime si aproape 70 kg. daca mai ai pantalonii spre sfarsitul lunii, cand ajung eu in Bucuresti, iti dau un telefon.

Link la postare

Deci zici ca mai ai pantalonii? As vrea sa-i iau eu. Pretul 200? Pe joi vineri ajung in buc si am sa te sun sa-i vad si sa-i probez. Talia ma intereseaza mai mult. Eu port la blugi 32-33. Ce zici imi vin sau sunt cam mari? Astept si merci!

Link la postare
Deci zici ca mai ai pantalonii? As vrea sa-i iau eu. Pretul 200? Pe joi vineri ajung in buc si am sa te sun sa-i vad si sa-i probez. Talia ma intereseaza mai mult. Eu port la blugi 32-33. Ce zici imi vin sau sunt cam mari? Astept si merci!

Link la postare
Anuntul inca mai este valabil pentru pantalonii TSCHUL. Scuze ca nu am putut raspunde dar am fost plecat din tara.

Ca sa-ti faci o idee, dimensiunile sunt urmatoarele:

Talie - 90 cm

lungime - 113 cm

lungime "crac" (pe interior) - 78 cm

post-2508-1222754927_thumb.jpg post-2508-1222754828_thumb.jpg

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.