Mergi la conţinut

Ajutoooooor Frati Enduristi


Recommended Posts

SALUTARI si RESPECT DOMNILOR

AM NEVOIE URGENTA DE O MANETA STANGA (ambreiaj) ENDURO IDENTICA CU CEA DIN POZE

SI DE O PERECHE DE OGLINZI SH (dar in stare buna) CU PRINDERE LA GHIDON SI LA UN PRET REZONABIL

MULTUMIRI ANTICIPATEpost-13269-1203601819_thumb.jpg

post-13269-1203601806_thumb.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUTARI si RESPECT DOMNILOR

AM NEVOIE URGENTA DE O MANETA STANGA (ambreiaj) ENDURO IDENTICA CU CEA DIN POZE

SI DE O PERECHE DE OGLINZI SH (dar in stare buna) CU PRINDERE LA GHIDON SI LA UN PRET REZONABIL

MULTUMIRI ANTICIPATEpost-13269-1203601819_thumb.jpg

vezi ca e destul de slaba rezolutia la poza..ce model e(stiu ca e de la ktm-ul ala de prin 80 si ceva nu??)..uite-te ce scrie pe

corpul ambreiajului..(cred ca e magura)..s-ar putea sa se potriveasca de la ktm-urile moderne..daca nu doar la un dealer ktm cu model si an de fabricatie...ps cauta si la pepe motors (ei aduc diverse consumabile mai lesne la pret)0722664298..bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca e destul de slaba rezolutia la poza..ce model e(stiu ca e de la ktm-ul ala de prin 80 si ceva nu??)..uite-te ce scrie pe

corpul ambreiajului..(cred ca e magura)..s-ar putea sa se potriveasca de la ktm-urile moderne..daca nu doar la un dealer ktm cu model si an de fabricatie...ps cauta si la pepe motors (ei aduc diverse consumabile mai lesne la pret)0722664298..bafta

se vede(oricat de slaba e rezolutia) ca e de la ambreaj cu cablu...

ambreaj hidraulic,prin anii 80???

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
se vede(oricat de slaba e rezolutia) ca e de la ambreaj cu cablu...

ambreaj hidraulic,prin anii 80???

asa e nici nu am bagat de seama(cred ca din cauza pozei de calitate slaba nici macar nu m-am obosit sa o deschid)ramane varianta cu comanda la un dealer

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pune si tu prinderi cu maner,universal(e) si iesi din aprox 14 eu(7 prinderea si 7 maner)nu merita sa te complici cu dealer ca poate nici nu gaseste(deja e problematic cu piesele la Ktm-uri dinainte de 94,nici nu apar in baza de date)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...