Mergi la conţinut

Se mai poate ?


Lust4motors

Recommended Posts

Am tot auzit ..si am vazut si pe forum ...ca se vorbeste de agatzat femei cu motocicleta ....(io cu motoru n-am agatzt ,am agatzat fara) ..da ma intreb totusi cum se face ...treci in viteza pe langa ea/ele ,te opresti mai incolo o asteptzi ...si o intrebi : hei papusa nu vi la o tura ? ... :banana: ....sau cum se procedeaza ...?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt curios ... i-o tragi cu motorul? :lol::lol::lol:

Numai manelarii isi iau BMW sau Metz ca sa agatze femei de femei :blahblah1::blahblah1::blahblah1:

Si nici pe alea nu le inteleg... sa isi ia prieten cu motor/masina bengoasa ... parca si-o trage cu masina nu cu ala.

Dar nu ne-ai spus ce motor ti-ai luat de nu ai reusit sa agati nici o fetitza :lol::lol::lol::lol:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

imi dau si eu cu parerea ....in primul rand cea mai mare prostie cu o tipa de "unica folosinta " sau "folosinta pe termen bine definit" este sa cheltuiesti bani. Tipelor de genul asta trebuie sa le arati ca AI FI DISPUS SA CHELTUIESTI CU ELE . si asta le atrage cel mai mult (nu stiu de ce). Cu motorul le agati pentru ca se vor da jsmechere ca au mers pe un motor, pentru ca este o valoare financiara si pentru ca denota posibilitati debitorii deosebite din partea posesorilor. Puteti sa intrebati soferii de pe masini bune cate tipe nu au agatat in cluburi in timp ce ei ar fi trebuit sa isi astepte patronii.

si e demonstrat stiintific ca tipele vor sa perpetueze specia si sunt atrase de masculi puternici si putere inseamna bani. a se vedea A.C.M ul care in randul admiratoarelor este un sex simbol (pt necunoscatori Adiran Copilu Minune)

mai este demonstrat si ca daca ele au putin creier sunt atrase de tipi masculini si destepti (genul asta de femei am gasesc irezistibil)

eu am un ij, si in afara de prietena pe care o "agat" in fiecare zi chiar daca nu imi merge motorul de un an, nu am mai gatat pe nimeni si nici nu am incercat .

se agata cu orice inseamna bani.

sunt sigur ca nu stiu exact de ce se agata cu motoreta (desi banuiesc) dar cand intrati in bar, disco, club, pub, sau ce o fi cu casca in mana, si geaca colorata vesel (sau nu ) toata lumea se uita admirativ.

asta e ....ma consolez cu gandul ca am testosteron mai mult decat au alti bani ca sa agate . poate am deviat

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

gaxel ,ce sa zic ...in prima parte a mesajului tau ai dreptate ...cunosc si io teoria cu privire la selectzia naturala si a masculului puternic si dominant.... dar in a doua parte ....nu stiu, cam scartzaie ...pt ca daca ai intradevar creier inseamna ca il folosesti in asa fel incat jobul si pozitia sociala itzi confera un statut de mascul cautat de femele ...deci ideea e simpla : femelele tot dupa "muschi" se uita ,indiferent unde ii ai (pe piept ,in cap sau in buzunar)....cu execeptzia celora care stiu ca nu are rost sa caute un mascul feroce ...pt ca au si ele lipsuri cu care nu-l pot satisface ....si instinctul matern cauta masculul care sta acasa si are grija de pui ....

PS : imi cer scuze ,pt cei care se simt ofensatzi ca am prezentat omul ,punand accent pe conditzia lui animalica !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...

Din proprie experienta :

Cel mai mare succes la fete il au motoarele de viteza , daca vrei fete dragute , daca vrei rokeritze bete pe votca polar ia-ti chopper ( no disrespekt pt cei cu choppere ) .

Unde le agati :

- Pe strada merge si destul de bine . Pe la ore 5-6 iesi cu motoru relax ca nu prea e trafic . te uiti la ea ea la tine nu uita sa te uiti si la drum ca de obicei ajungi sa faci stoppie la semafor ca nu l-ai vazut :blink: si cand trece pe trecere in fata ta mergi pe langa ea ignorand regulile de circulatie si intri in dicutie cu ea in mod respectuos ( nu " ce faci papuse ' " dam o tura cu tine : haha " nu din astea )

- Cel mai bine e la u chef te duci iti pui jeaka moto pe cuier casca la picior stai la masa si bei redbull ( fara alcool ca conduci ) si stai , vezi care iti place si care se uita mai mult la tine . Daca in prima ora nu vine nici una sa se bage in seama te bagi tu cu una dar tine minte ca odata ce ai spart ghiata si ai plimbat-o pe una toate o sa vrea si o sa vina ele la tine asa ca sa ai plinul fakut . :)

- La scoala ( evident nu la tine unde te stie toata lumea ca cine esti si ai motor )

te duci la un tovaras la scoala pe la 2 cand iese lumea si te pui ca nesimtitu cu motoru in mijlocul trotuarului ingreunad circulatia pietonala si il astepti pe prietenul tau , fetele ii vor cere nr tau de telefon si te vor contacta .

Observatii :

sa fi odihnit - ca eu sambata mi-am facut varza motoru ca eram nedormit de 2 zile si mergeam intre chefuri si nu am vazut o insula prin viziera mea fumurie noaptea asa ca m-am cam dat peste cap dar nu am patit mare lucru si motoru va fi gata intr-o saptamana . :angry:

sa conduci prudent ca nu e numa viata ta acuma .

sa fie motorul spalat

va descurcati voi :

Motorul meu

P.S 125cc sau 1000 fetele nu prea cunosc diff asa ca nu va stresati numa sa arate bine .

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine .....omul a detaliat ...dar asa se face ....e elev si asta se vede :) ...las' ca o sa cresti si mergi la facultate cu motorul. Dar in genere pe fete le atrage ceva si nici ele nu stiu ce . Eu am vazut tipe intorcand capul pe strada dupa un motor mai spalat si spunad "ce tip marfa"...Si eu , care nu sunt atras decat de motor le intreb ...cum dracu ...are casca, poate era femeie, poate era mos, poate era urat, nu mai vorbesc de alte probleme care pot sa apara.

Eu asteptam pe cineva si o domnisoara m-a intrebat daca o plimb si pe ea. In liceu toate colegele trageau de mine sa le plimb, prietenele prietenelor la fel , si am un amarat de ij ...de ce nu stiu ...dar femeile se uita dupa motoare care arata bine.

cu masinile este mai dificil ca este mai clara diferenta ...dar la motor a exempliicat cineva pe aici ca daca ii tremura sub fund la 100 si una de 125 cm cubi nu face diferenta intre 1000 si 125 ...asa ca ....cine vrea sa iasa sa agate .....si nu trebuie sa te zbati ...vin ele ....de ce? asa sunt ....nu trebuie sa ne gandmi prea mult si sa comentam , dar asa sunt toate ...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bancul cu cionaul care vrea o singura usa de mertan e tare ....

pentru cine nu il stie iata rezumatul: un cioban primvea un mertan si vine o tipa , baga capul pe geam sa dicute cu soferul, asta ridica gemul sii ii pinde capul, iese din masina, se duce si isi face treaba cu dom'soara. Ciobanul rezemat in bata cugeta ...ma ...bani de un mertan nu am , dar macar o portiera sa imi iau si eu

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ Vladz .... nu shtiu cum prinde motoru' la colegele de shcoala, dar sigur va avea succes daca ieshi cu el la sorcovit  :red:

... shtiu ca am fost rau, da' nu m-am putut abtzine...

@Feroce ... in P.S. ai fost cam josnic...

<{POST_SNAPBACK}>

De ce frate am fost josnic ??? Napoleon a zis primu' !!! Si acum pe bune toate gagicile pe care le-am agatat cu motoru au fost numai si numai dupa interes !!!

Deci in concluzie sunt tarfe !!!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...