Mergi la conţinut

Ce e "Transilvania Bikers "?


Lust4motors

Recommended Posts

Nu shtiu catzi membri au in Transylvania Bikers, dar poate ar trebui sa incerci sa scrii pe mail-ul lor: transilvania_bikers@email.ro . Eu am incercat, dar am primit raspuns ca nu s-a trimis mesajul. Poate ca nu le mergea site-ul :(

Vezi, ca de anul viitor s-au schimbat regulile pentru bikerfest. vezi pe ..., pe forum. La Multzi Ani!

Anul ce bine sa ne afuca motoare bune! :)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am un kawasaki gpx de 600 cm3 ...sunt din AIud ...da vreau sa ma mut ...da pt aia cand da primavara pot sa vin pe la CJ ....defapt intentzia mea e sa am prieteni cu care sa ma pot plimba (excursii etc...)...pt ca in Aiud nu sunt baiatezi cu motoare ....

<{POST_SNAPBACK}>

Salut... ca sa mergi cu prietenii .. nu trebuie sa fii membrul al unui club. Mai ales al unui club care organizeaza intrunire. Pentru ca vei fi pus la treaba la organizare .. sa ai grija pe timpul intrunirii de tot felul de prostii.. in loc sa te distrezi.

Poti sa iti gasesti prieteni si sa faci drumetii cu ei.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut... ca sa mergi cu prietenii .. nu trebuie sa fii membrul al unui club. Mai ales al unui club care organizeaza intrunire. Pentru ca vei fi pus la treaba la organizare .. sa ai grija pe timpul intrunirii de tot felul de prostii.. in loc sa te distrezi.

Poti sa iti gasesti prieteni si sa faci drumetii cu ei.

<{POST_SNAPBACK}>

Ai dreptate. Prietenii si categoria de motoare.(Nu poti sa bagi un speed in padure...sau un enduro pe linga un speed la drum lung....) :D

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...