Mergi la conţinut
Autentifica-te  
katy

Motoromania

Recommended Posts

Salutare, dupa cum ati aflat din unul din topicurile Fete motocicliste, exista pe N24 emisiunea "Motoromania", emisiune dedicata in exclusivitate motociclistilor. Suntem la editia 18 si se difuzeaza in fiecare duminica, la ora 11:00 si 17:30.

Cateva link-uri puteti gasi pe http://zahei.ines.ro/motoromania/

Atat celor care prind N24, cat si celor care pot downloada emisiunile va urez vizionare placuta si asteptam idei si sugestii la adresa de mail motoromania@nationaltv.ro

Numai bine,

Katy

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Am urmarit aproape toate emisiunile voastre(cred ca am ratat vreo doua) si consider ca sunt bine realizate . Pentru 2005 va urez emisiuni cat mai spectaculoase si cat mai multe.

Bafta :beer::beer::beer:

Link la postare

Salutare. Multa bafta cu emisiunea si cu tot ceea ce ti-ai propus sa faci in continuare. Am vazut doar doua dintre emisiuni si mi-au placut foarte mult. Sunt realizate bine...parerea mea. Mult succes in continuare. Mircea Daniel.

Link la postare

Am vazut emisiunea de la inceput si de atunci ma-m declarat fan MOTOROMANIA!nu trece duminica care eu sa nu ma uit la emisiune! MUlt noroc si sa aduceti reportaje interesante in continuare! Alin -Craiova :beer:

Link la postare

am vazut emisiunea din data de 20 Februarie si mi-a placut mult desi mi s-a parut prea scurta :(

Nota 10 pentru interviul cu Balamuc, sper sa o prezentati si cum va arata "printesa" (asa cum o numeste el) cand va fi gata. Ma mir ca a rezistat sa nu vorbeasca de importanta conduitei preventive in trafic asa cum o face de fiecare data.

Nu ne puteti dezvalui cam ce subiecte se abordeaza in emisiunea viitoare? in felul asta sa incitati si mai mult la vizionarea emisiunii.

P.S. :beer: pentru corectia adusa la adresa siteului pro-bike.ro

Link la postare

De ce a fost aceeasi emisiune ca cea din 13.02 ? .

Ma bucur ca l-ai prezentat pe Balamuc , acum jumatate de an am retinut o bucatica de discutie dintre Silviu si Cartus la mine in masina , cand Cartus ii spunea ca daca il opreste politia pe Balamuc sa il intrebe unde a lovit motocicleta le face harta Bucurestiului, iar eu habar nu aveam despre ce vorbesc .

Cred ca daca ar conduce in alt oras rata cazaturilor ar fii mult mai redusa ptr el .

Sper ca saptamana viitoare sa vedem o emisiune nou noutza , poate in afara Bucurestiului .

Link la postare
Cred ca daca ar conduce in alt oras rata cazaturilor ar fii mult mai redusa ptr el .

Cazaturile nu au loc din cauza traficului din Bucuresti. Doamne fereste sa fi fost asa.

Ce imi place la el foarte mult, indiferent ca are multi kilometri facuti, indiferent ce face cu motocicleta, in trafic este foarte prevazator si merge safe la extrem. Adica chiar daca s-a tavalit de nenumarate ori orasul e oras si nu sfideaza pericolele nici macar acum dupa zeci de mii de kilometri. :beer:

Link la postare

Kelu ,Balamuc a cazut din cauza drumurilor de prin Bucuresti , in afara cazaturilor de pe pista , cel putin eu asa stiu (la asta ma refeream) .

Si ptr mine este un exemplu , prin faptul ca nu pune in pericol viata celor din jur .

Eu cand am chef sa mai incerc ceva plec in afara Constantei .

Nu mi se pare corect sa risc si vietile altora .

Link la postare

nu am apucat inca nici o emisiune dar din posturile din aceasta tema reiese k este foarte reusita si o sa incerc sa nu mai pierd nici o emisiune. Bafta in continuare!

Link la postare

emisiunea nu mai merge din februarie dar ma bucur ca inca te mai uiti la ea.

asta e ... toate lucrurile frumoase au un sfirsit de cct.

poate o sa mai apara in viitor. eu inca sper.

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.