Mergi la conţinut

Mesaj ciudat


Kelu

Recommended Posts

Cnofrom uuni stduiu al ueni uinvresttiai elgenze, nu cntozeaa in ce odrnie se alfa lirteele itnr-un cuvant, signruul lcuru ipmotarnt e ca pirma si utlima lierta sa fie la lcuol lor. Rsetul potae fi o vrzaa colmpeta si tot o vei ptuea ctii fraa prboelme. Atsa e din cuzaa ca nu ciitm feicrae lteira, ci cvanutul ca un irtneg." E uimitoare capacitatea creierului uman de a reconstitui datele

Ati inteles ceva? :blink:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...

Tin minte feroce, e acelasi topic, doar ca s-au pierdut replyurile cand am avut problema cu serverul.

M-am luat de tine preventiv in cazul in care toata lumea ar fi inceput sa scrie codificat pe forum. :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tin minte feroce, e acelasi topic, doar ca s-au pierdut replyurile cand am avut problema cu serverul.

M-am luat de tine preventiv in cazul in care toata lumea ar fi inceput sa scrie codificat pe forum.  :P

<{POST_SNAPBACK}>

hehehehehehe

pai oricum incepuse lumea sa vb codificat !!! :Jumpy:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...