Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

2Fast4You

pana in 125cc Scuter Malaguti si Ymaha Aerox super tuning

Recommended Posts

post-2299-1105104159_thumb.jpgpost-2299-1105103806_thumb.jpgpost-2299-1105103901_thumb.jpgpost-2299-1105104032_thumb.jpgpost-2299-1105104083_thumb.jpgpost-2299-1105104138_thumb.jpgOferta simpla:

2 scutere de vanzare,fiecare full tuning (carburator ,toba ,filtru aer etc).Malaguti are in plus si muzica si statie in portbagaj.

Yamaha 2300 euro

Malaguti 2200 euro

Tel 0740342470

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

f interesant dar pune si tu anu' fabrcatiei,km facuti top speed etc

pesonal ma intereseaza malaguti dar un pic cam scump

astept detalii cat mai multe

Multumesc

Link la postare

Amandoua au acelasi an de fabricatie 2003.

Yamaha 11564 km 112 km/h

Malaguti 13890 km 98 - 99 km/h

Amandoua le-am facut impreuna cu un prieten inafara de vopsea care a fost realizata la un garaj de specialitate

motoare de 49.8

Link la postare

ma tata la 2300 nici mort nu ia nimeni scuter

si io am scuter si degeaba poate sa fie pretu in italia de 1700E daca nu da nimeni aici

uite ce dragster italjet am si cer1200 cu acte inregula si merge de tuna fata de ale tale

Link la postare

lasa-i ca nu inteleg ce munca e depusa in scutere...Pretul e bun pt ce ai acolo dar sa stii ca nu are nimeni cum sa controleze daca piesela au sau nu cateva sapt .... Aeroxul apare diferit in prima si penultima poza?

Link la postare
lasa-i ca nu inteleg ce munca e depusa in scutere...Pretul e bun pt ce ai acolo dar sa stii ca nu are nimeni cum sa controleze daca piesela au sau nu cateva sapt .... Aeroxul apare diferit in prima si penultima poza?

da chiar e revopsit ala??sau sunt eu chior!!care e culoarea lui originala!!

dak avea aerox-u sistemu de sunet ti-l cumparam!!!

Link la postare

Am uitat sa mentionez ca am 2 masti fata pentru Aerox , muzica se aude destul de tare la Malaguti , prima data cand iam instalat muzica si am iesit sa fac o tura sa vad cu se aude ma atentionat un politist din masina care avea geamurile inchise sa dau muzica mai incet ca imi dai amenda pt tulburarea oridinii publice sau cum e, oricum muzica nu se aude ca si cum as avea 10000 de w dar merge basul tarisor.

Mi-am schimbat nr de telefon : 0746646008

Link la postare

Bah ce e vrajeala asta? De unde dreaq ai tu Malagutiul ala mah? Pe asta l-am vazut acum 2 sapt pe un site din olanda parca...exact aceleasi poze numai k mai erau cateva...o sa caut din nou siteul sa va arat ca e o mare vrajeala..

Link la postare

bla bla bla.....vedeti aici ... asa ceva nu prea vedeti in Romania

http://www.gilera-runner.com/Roller/benedi...malagutif12.htm

http://www.gilera-runner.com/Roller/aeroxp/aerox.htm

hmmm...astea or fi?? cam seamana izbitor...si nu-mi spune k le-ai cumparat tu pe amandoua ...ah sau le-ai facut cu prietenu ala...CLAR!! ;) mai ales k acolo pe site apartin unor persoane diferite...in fine :) :P

Link la postare

looool....ce penal poti sa fii 2fast :)) altceva nu ai de facut decat sa pierzi timpu? sau vroiai sa vezi dak da cineva banii astia pe ele...si sa te duci sa le cumperi :)) oricum...tare faza cu politia k cica iti da amenda :))))))))

Link la postare
cum e treaba ...la 60 de min la orange iti da 1.5 $ sau cum ? :)) eu nush k-s pe connex :P

<{POST_SNAPBACK}>

exact k si la connex...la 100min iti da 1$ dak esti de mai putin de 1 an in retea...si dak esti mai vechi de 1 an...iti da 1.5$

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.