Mergi la conţinut

Vila de la mare


Oaspete

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Indiferent ce ziceti voi, sa stiti ca mie mi se pare BESTIALA! Si ascultati-ma pe mine: cel ce si-a facut-o are la bani.....mama, mama! Ganditi-va cat a costat proiectul si ulterior constructia! Nu va ganditi ca totul a fost calculat si ca nu e nici o primejdie sa se duca dracului? Ca daca era, nu exista "cocioaba" aia tocmai in varfa de....nici nu stiu cum sa-i zic....Stanca? Nici stanca n-o pot numi! DAR E BESTIALA!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

=))=))=))

Sunteti beton baieti, chiar nu va-ti dat seama ca imaginea e un montaj?

=))=))

Deja acum 5000 de ani si-au dat seama egipteni care este coeficientul de torsiune a rocilor, si si-au folosit propria formula pt. constructia camerei funerare de la capatul marii galeri din piramida lui Keops. E o succesiune de 5 nivele cu baza mai lata pt. a prelua greutatea proprie a blocurilor de piatra care formeaza partea superioara a piramidei. Altfel camera mortuara s-ar fi prabusit deja la constructie.

Incercati sa aproximati sectiunea celor 2 coloane pe care este sprijinita toata stanca, si va veti da seama ca nu e posibil.

E asemanator cu reclama de acu 2 sau 3 ani a lui Coca Cola, unde 2 stanci pe un litoral formeaza conturul unei sticle de cola.

________________________________________

ps. Doamne, ce-mi place cand am dreptate ;;)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...