Mergi la conţinut

Caut Pasager !


Recommended Posts

am eu o tanti la parter da creca trebe sa ai bani sa ii cumperi namoale ca sa se smoleasca ca o dor incheieturile.

asta in caz ca nu gasesti nici o gagica dispusa sa te cunoasca la orizontala de 1 mai.

da daca gajica are motoreta ei te bagi ? sau te temi ca te lasa prea in urma ?

PS

wake up! flower power is history

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am eu o tanti la parter da creca trebe sa ai bani sa ii cumperi namoale ca sa se smoleasca ca o dor incheieturile.

asta in caz ca nu gasesti nici o gagica dispusa sa te cunoasca la orizontala de 1 mai.

da daca gajica are motoreta ei te bagi ? sau te temi ca te lasa prea in urma ?

PS

wake up! flower power is history

Sa fiu al naibii daca nu e ceva interesant !

Astept detalii !

As prefera sa ramin mai in urma sa vad cu piloteaza !

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

de 1 Mai la mare.

Vama Veche sau Eforie Nord !

Plecarea pe 30 din Severin ...intoarcerea pe 4 de la mare !

Bani de benzina,cazare daca nu place la cort si de buzunar !

sarumana !!!eu ma fac pasager!!!!inteleg din anunt ca esti tanara si frumoasa!!!! =)):beer:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cred ca cel mai bine lasai in anunt doar frumoasa. ca daca e batrana si frumoasa oricum e mai bine. nu te mai incurci cu prostii gen cazare, cumparat sucuri etc..

si nu ii cere bani de banzina. pe bune, eu daca as fi gagica, daca imi cereai bani de benzina din principiu nu veneam. si daca tot impartiti chetuielile frateste, acolo in cort, pe plaja sau unde o fi, daca folositi prezervativ care il plateste ? juma juma ? da daca ea nu are orgams platesti tu 80% din pretul condomului ? ca da-o dreacu ca i-a placut si ei macar de 20% din pret.

complicat cu impartitul banilor

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omul cere si ......... poate pica.

Daca ar pune anuntul in mai multe locuri sunt sigur ca s-ar gasi cliente ca doar in Romania sunt 2 femei pt un barbat.

Motociclisti ar trebui sa fie epuizati fizic.

un tip mi-a zis ceva de genul : bai stau parasutele la casa sporturilor si le alegi fara probleme. si ii zic. : ma eu nu am vitezana 2006, eu am enduro 90 si tipul mi-a zis : lasa ca se uita intai la om..

asa ca degeaba e motociclist ca nu cu motoreta face ce are de facut.. si faptul ca esti motorist sau nu , in mod sigur nu lungeste si nu ingroasa..... simtul umorului ...

legat de tipul care a deschis topicul : cu atitudinea asta risti sa mori virgin.

deci .. ceva doritoare pana acum ? daca da, si mai sunt si pe langa sa imi trimita si mie o poza, si daca face, vin cu masina, le duc la mare, facem ce avem de facut si le aduc inapoi acasa..

platesc eu tot in functie de duduie si de satisfactie .. adica radem glumim, footem , platim

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
Daca ar pune anuntul in mai multe locuri sunt sigur ca s-ar gasi cliente ca doar in Romania sunt 2 femei pt un barbat.

Motociclisti ar trebui sa fie epuizati fizic.

De te-ar auzi D-zeu si sa fie chiar 2 femei pt fiecare barbat.... :wub:

Si fortez acuma un pic.....pt motociclisti 3 :thumbup::naughty:

Cum zice si gaxel, pe fata n-o pui sa plateasca benzina.......condusu in principiu e oricum placerea ta si nu consuma mai mult daca mai ai si o donsoara de 50 de kile in spate care se tine de tine :cool:....chiar e mai placut condusu asa nu crezi?:D

Daca totusi esti zgarcit si vrei sa iesi ieftin, mult mai ieftin iesi daca in loc sa o pui sa contribuie la benzina o pui sa-si plateasca cock-tailurile si deci ce comandati la terase platiti nemtzeste......fiecare cu ciorba lui :P

Acu ca a trecut 1 mai ai "prins" ceva? :sweat:

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...