Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

niesto

chopper HARLEY DAVIDSON - FAT BOY

Recommended Posts

Vand Harley Davidson - Fat Boy(vezi poza)

An Fabricatie: 1993

Tuning : 2003

Roata Spate: a costat 4000 EURO, Dimensiune: 240/18

Tobe de Esapament: SUPERTRAP

Sa : CORBIN

Km la Bord : 41900

Adus in tara : Decembrie 2004

Tel. : 0744-701538

Pret: 29.900 EURO

post-57-1105717410_thumb.jpg

post-57-1105717410_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

29900E??? ori ai gresit un 0...ori cred ca nu ai mai vazut bani .La banii astia(20500)cumperi si cel mai nou Harley {VRSCA V-Rod} aparuta pe piata.O fii asta tuning si cu roata de 4000 dar hai sa coborim pe pamant si daca avem banii astia sa luam una NOUA!

Link la postare

sunt un om care nu se pricepe....de ce costa o roata 4000 euro ? sau ce are atat de special ? un avion de doua persone costa nou 25 000 . dar trecand peste ....eu as vinde o roata cu 4000 dar de cine o cumpera ? si trecand peste asta ...daca ai sa dai 4000 pe o roata .....la ce te mai complici sa o vinzi ?

Link la postare

FRATELE MEU EU AM LA VNZARE UN HARLEY CUSTOM SI ABIA IMI PERMIT SA CER 32000 DE EUROI SI AM SI UN PREMIU DE CUSTOM DAR CE VROIAM EU SA TE INTREB ESTE DE ROATA AIA DE 4000 DE EUROI ....... :notworking: .SINCER MI SE PARE CAM UMFLATA PT CA AM SI EU O ROATA DE VINZARE LA FEL CA A TA SI COSTA DOAR 500 DE EUROI :notworking:

Link la postare
FRATELE MEU EU AM LA VNZARE UN HARLEY CUSTOM SI ABIA IMI PERMIT SA CER 32000 DE EUROI SI AM SI UN PREMIU DE CUSTOM DAR CE VROIAM EU SA TE INTREB ESTE DE ROATA AIA DE 4000 DE EUROI ....... :notworking: .SINCER MI SE PARE CAM UMFLATA PT CA AM SI EU O ROATA DE VINZARE LA FEL CA A  TA SI COSTA DOAR 500 DE EUROI  :notworking:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
Oaspete Yamaha16
:red: MAI frate nu am ce zice motorul este super dar la bani astia imi iau model 2005 nu te sp dar na este moto tau il dai cu cat vrei daca vrei poti sa il dai si cu 50000E

Link la postare
FRATELE MEU EU AM LA VNZARE UN HARLEY CUSTOM SI ABIA IMI PERMIT SA CER 32000 DE EUROI SI AM SI UN PREMIU DE CUSTOM DAR CE VROIAM EU SA TE INTREB ESTE DE ROATA AIA DE 4000 DE EUROI ....... :notworking: .SINCER MI SE PARE CAM UMFLATA PT CA AM SI EU O ROATA DE VINZARE LA FEL CA A  TA SI COSTA DOAR 500 DE EUROI  :notworking:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

fierul este frumos , nimic de spus, am fi prea prosti sa nu recunoastem dar are un singur deficient, pretulcare nu cred ca cineva este dispus sa-l dea. Ptr. customul meu nici eu nu cred ca-l va cumpara cineva si nici nu ma prea intereseza dar totul trebuie sa aiba o valoare reala,

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.