Mergi la conţinut

Ce Ma Fac Daca Sunt Mica De Inaltime?


vatrautas

Recommended Posts

Umbli la jugul fata (se poate lasa mai jos ) si la suspensia spate.Pina acum am citit numai prosti pe forum.

Cum citesti prosti pe forum? Altii nu-i citesc nici fata in fata, da tu ii citesti de pe forum.

Tu esti cel din avatar, nu-i asa?

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum citesti prosti pe forum? Altii nu-i citesc nici fata in fata, da tu ii citesti de pe forum.

Tu esti cel din avatar, nu-i asa?

in avatar este cel care i-am, umflat ochiul.Promit in vara asta sa schimb poza .Cum scrie in avatar .utei o palma Taranului de (b)ucuresti.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Slabesti jugurile si le lasi in jos cit ai nevoie.Dar este bine sa faci asa ceva la un mecanic.

garantez ca vei ajunge cu calcaii la schimbator, etc , asta pentru cei care cred ca cm cubi au de a face cu ceva legat de "marimea" celui in sa

Seat height 770mm (30.3in)

Torque 94lb-ft (127.5Nm) @ 8000rpm , adica cu vreo 70 mai mult torque decat orice ninja de 600 sau cbr 600 rr , si asta la 8000 rpm, nu la 15 000 lol.

sa nu mai zic ca e si v-twin, are un sunet probabil prea barbatesc pt tine, insa e amuzant sa auzi cum alarmele masinilor se declanseaza in spatele tau, cum treci pe langa coloana de masini..., si asta daca nu ti pui termi pe ele. cu alea provoci cataclisme in japonia. :))

ah da, si e doar de 1198.4cc :) 0-100 in 2.8. ( probabil 3.5 -4 real, dar la ce torque are, nu prea te iau gsxr istii pe linie dreapta, eventual un vmax).

eu zic ca un power cruiser ti ar fi sta cel mai bine probabil.

122_1011_04_o+2011_ducati_diavel_carbon+.jpg

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 9 months later...
  • 5 years later...
  • 2 weeks later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...