Mergi la conţinut
Autentifica-te  
rocket1982

Comunitate Moto Tulcea

Recommended Posts

http://danube-rebels.myforum.ro/

ne gasiti aici ....suntem la inceput :)

Din fericire sau din pacate,acesta comunitate,despre care scrie colegul meu,nu mai exista....decit asociatia cu respectivul nume...acesta s-a destramat si au ramas 4-5-6 membri,care se numesc Brotherhood Rebels of Danube si primesc bobirnace aproape zilnic din partea Gruparii de Gherila...

Cert este ca la Tulcea,motociclistii nu se lasa incalecati,de figuranti care isi doresc Moto Cluburi sau altfel de asemenea organizatii...ne consideram liberi si nu acceptam sa ne reprezinte cineva...

Tulcea va saluta si va ureaza sarbatori fericite!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

quote name='rock46hunt' date='23 December 2009 - 02:05 PM' timestamp='1261562747' post='338026']

Din fericire sau din pacate,acesta comunitate,despre care scrie colegul meu,nu mai exista....decit asociatia cu respectivul nume...acesta s-a destramat si au ramas 4-5-6 membri,care se numesc Brotherhood Rebels of Danube si primesc bobirnace aproape zilnic din partea Gruparii de Gherila... http://wildmotors.forumgratuit.ro/

Cert este ca la Tulcea,motociclistii nu se lasa incalecati,de figuranti care isi doresc Moto Cluburi sau altfel de asemenea organizatii...ne consideram liberi si nu acceptam sa ne reprezinte cineva...

Si sa intelegem ca,vizitatorii,nu sunt bine veniti pe forumu' asta gratuit? Am vrut sa accesez pagina cu foto de la intruniri si nu mi s-a permis...

Poate ii stii pe "Torpila"(in2005,avea un IJ modificat"drifter",rosu,foarte frumos lucrat)sau pe"Satana"...

Link la postare

quote name='rock46hunt' date='23 December 2009 - 02:05 PM' timestamp='1261562747' post='338026']

Din fericire sau din pacate,acesta comunitate,despre care scrie colegul meu,nu mai exista....decit asociatia cu respectivul nume...acesta s-a destramat si au ramas 4-5-6 membri,care se numesc Brotherhood Rebels of Danube si primesc bobirnace aproape zilnic din partea Gruparii de Gherila... http://wildmotors.forumgratuit.ro/

Si sa intelegem ca,vizitatorii,nu sunt bine veniti pe forumu' asta gratuit? Am vrut sa accesez pagina cu foto de la intruniri si nu mi s-a permis...

Poate ii stii pe "Torpila"(in2005,avea un IJ modificat"drifter",rosu,foarte frumos lucrat)sau pe"Satana"...

Link la postare

Exact! Gusturile nu se discuta! Sper sa fii atat de fair-play si sa ma pui in contact cu vre-unul dintre

ei.. Ah si site-ul ala...e pentru vizitatori sau nu?

Si,binenteles,un calduros "LA MULTI ANI", ca nu ne-am mai corespondat de vre-un an!

Link la postare

Exact! Gusturile nu se discuta! Sper sa fii atat de fair-play si sa ma pui in contact cu vre-unul dintre

ei.. Ah si site-ul ala...e pentru vizitatori sau nu?

Si,binenteles,un calduros "LA MULTI ANI", ca nu ne-am mai corespondat de vre-un an!

Despre ce site vorbesti?Fii mai clar!new_russian.gif

Link la postare

Despre ce site vorbesti?Fii mai clar!new_russian.gif

Din fericire pt comunitatea moto, wildmotors e u forum semiprivat unde vorbesc singuri 3-4-5 persoane. Nu cunosc amanunte, dar dupe ce am citit (spre amuzamentul meu) pagini intregi pe motociclism si aici, inclin spre 2 variante: Ori toata treaba cu tulcea e regizata, ori chiar comunitatea moto de acolo a luat-o razna in frunte cu liderii (recunoscuti sau nu)

Al 46-lea vanator zice ca nu e de acord sa-l reprezinte cineva...intrebarea este...vrea cineva sa va reprezinte?? Va ia cineva in calcul? In afara de voi intre voi...v-a mai bagat cineva in seama? Existati in lumea moto? Existati pur si simplu?

Link la postare

Din fericire pt comunitatea moto, wildmotors e u forum semiprivat unde vorbesc singuri 3-4-5 persoane. Nu cunosc amanunte, dar dupe ce am citit (spre amuzamentul meu) pagini intregi pe motociclism si aici, inclin spre 2 variante: Ori toata treaba cu tulcea e regizata, ori chiar comunitatea moto de acolo a luat-o razna in frunte cu liderii (recunoscuti sau nu)

Al 46-lea vanator zice ca nu e de acord sa-l reprezinte cineva...intrebarea este...vrea cineva sa va reprezinte?? Va ia cineva in calcul? In afara de voi intre voi...v-a mai bagat cineva in seama? Existati in lumea moto? Existati pur si simplu?

al 46-lea vinator iti zice ca esti inutil...intrebarile tale,sint ptr retarzi...stii cumva ce vrei sau ce cauti?

eu cred ce esti ratacit...cauta ajutor in alta parte...la tulcea nu gasesti!

referitor la wildmotors....lasa-l frate....ca nu te-a deranjat sau da?amuzamentul tau nu face 2 bani...la fel ca tine!

si nu uita...daca 3-4 persoane scriu pe un site...sint o multime de prosti ca tine care citesc acel site...spre amuzamentul tau!

Link la postare

si nu uita...daca 3-4 persoane scriu pe un site...sint o multime de prosti ca tine care citesc acel site...spre amuzamentul tau!

Link la postare

Normal ca intrebarile sunt pentru retarzi...doar vi le-am adresat nu? Si mai erau si retorice...Cat despre prostii care citesc ce posteaza "crema" motociclismului tulcean...nu uitati ca faceti parte dintre cititori. Si ca sa va lamuresc, nu am nevoie sa cer voie nimanui sa scriu aici, conform acelui articol din constitutie...stiti voi care...

Link la postare

Normal ca intrebarile sunt pentru retarzi...doar vi le-am adresat nu? Si mai erau si retorice...Cat despre prostii care citesc ce posteaza "crema" motociclismului tulcean...nu uitati ca faceti parte dintre cititori. Si ca sa va lamuresc, nu am nevoie sa cer voie nimanui sa scriu aici, conform acelui articol din constitutie...stiti voi care...

misto...ai intrat in hora...danseaza!

un lucru este clar...nu stii despre ce vorbesti...si nu vrei sa ne spui cum este cu punctul de lucru.

ai ceva de ascuns?

te simti lovit de vii cu replicile astea...de gradinita...hai fii serios si nu mai plinge...eventual completeaza-ti profilul corect sa stie lumea cu cine are de-a face...curajosi ca tine sint multi!

Link la postare

Pentru stiinta ta, nu am intrat in nici o hora...voi sunteti marionetele care danseaza...eu doar va tin ritmul...sa nu va plafonati.

Apropo..."replici de gradinita...esti un pierdut..." asta e tot ce poti?

Link la postare

Pentru stiinta ta, nu am intrat in nici o hora...voi sunteti marionetele care danseaza...eu doar va tin ritmul...sa nu va plafonati.

Man eu cred ca tu nici la teatru de papusi n ai avut bani sa intrii cand erai mai mic ...marionetele au un ...MASTER PUPPETIER in spate ...

sa nu mai zic ca ricum comentariul e deja de retard.....voi sunteti marionetele care danseaza....eu doar va tin ritmul...

eu cred ca esti un manelist de pe terasa de la Moara cu noroc ..desi ma indoiesc ca sti finalu nuvelei ...

Stăi! strigă Pintea tare, încât răsună toată valea. "Uf! Săracul de mine! îşi zise apoi! L-am scăpat! Acu fuge."

Aşa-i! dar astă dată Lică nu mai putea să fugă şi, dacă fugea, tot prins era, prins de mâna lui Pintea, prins cu toate dovezile.

El se îndreptă încât părea îndoit aşa de nalt ca mai nainte, privi împrejurul său, îşi ţinti ochii la un stejar uscat ce stătea la depărtare de vreo cincizeci de paşi, scrâşni din dinţi, apoi îşi încordă toate puterile şi se repezi înainte.

Pintea îl găsi cu capul sfărâmat la tulpina stejarului şi rămase neclintit şi cuprins de fior în loc.

"A scăpat! zise el într-un târziu. Dar asta nu are s-o afle nimeni în lume."

Grăind aceste, el îl apucă pe mort de un picior şi îl trase după sine până la un râuleţ, apoi împinse trupul cu piciorul în valuri.

va caracterizeaza ...singura voastra scapare e sa va dati cu capul de copac ....si poate nici atunci...

Link la postare

da ma...atita pot...ma recunosc invins de tine...ce este asa de rusinos?

pina la urma ne povestesti si noua cum este cu punctul de lucru...ca o cam eviti...si noi marionetele vrem sa stim cum tii ritmuljawdrop.gif !

Link la postare

Bine mai "Pinteo"! Bravo! Cata sclipire! Cata stralucire! Mai stii?

Eu mai stiu, problema MEA e ca ...nu te ridici la nivelul meu ..iar eu de ...indoit ca sa ma pupi ...nu ma indoi...!

Link la postare

da ma...atita pot...ma recunosc invins de tine...ce este asa de rusinos?

pina la urma ne povestesti si noua cum este cu punctul de lucru...ca o cam eviti...si noi marionetele vrem sa stim cum tii ritmuljawdrop.gif !

1. Nu trebuie sa te recunosti sau sa fii invins de nimeni. Nu consider ca acest dialog e o competitie. Si in nici un caz nu e nimic rusinos. Nici nu am spus asa ceva.

2. Despre "punctul de lucru" ...el exista pur si simplu. Asa cum nu e treaba punctului ce se intampla in ograda voastra, asa nu e treaba voastra ce se intampla la "punct". Din reactiile pe care le aveti inteleg ca nu se pune problema de a deveni amici de bere cu "ceilalti", prin urmare, cu bunavointa, lucrurile se pot opri aici. Isi vede fiecare de treburile lui si gata...decizia e la voi.

Bine mai "Pinteo"! Bravo! Cata sclipire! Cata stralucire! Mai stii?

Eu mai stiu, problema MEA e ca ...nu te ridici la nivelul meu ..iar eu de ...indoit ca sa ma pupi ...nu ma indoi...!

Cat esti de profund...si cam unde iti place sa fii pupat? Ha? Nebunatica mica!

Link la postare

-auzi la el amici de bere -- imi dau seama cat de PRO - FUND ..esti !!!! rofl.gif

De ce imi copii replicile? Nu mai ai inspiratie? Cat despre pro-funzime...tu esti ala care asteapta pupaturi...gingasule...

Link la postare

Omule...ce tare esti...cu explicatia punctului de lucru!

Bun...el exista...ce face acest punct...ptr ca el a aparut in ograda noastra sau nu realizezi?

Chiar vrem sa stim...poate intram si noi...vorba ta...ca v-am descoperit si aveti nevoie de oameni capabili...deci?

De ce crezi tu ca din aceste discutii nu reiese ca am dori sa bem o bere cu "ceilati"...acest lucru s-a mai intimplat in trecut...sa intelegem ca ei nu mai doresc?

Vb de buna vointa...incearca sa o arati!

Fii ma explicid te rog...stii cum este cu marionetele...inteleg mai greuto_become_senile.gif

Link la postare

Omule...ce tare esti...cu explicatia punctului de lucru!

Bun...el exista...ce face acest punct...ptr ca el a aparut in ograda noastra sau nu realizezi?

Chiar vrem sa stim...poate intram si noi...vorba ta...ca v-am descoperit si aveti nevoie de oameni capabili...deci?

De ce crezi tu ca din aceste discutii nu reiese ca am dori sa bem o bere cu "ceilati"...acest lucru s-a mai intimplat in trecut...sa intelegem ca ei nu mai doresc?

Vb de buna vointa...incearca sa o arati!

Fii ma explicid te rog...stii cum este cu marionetele...inteleg mai greuto_become_senile.gif

Pai...asta face. Exista. Cand vor face ceva anume sunt sigur ca vei afla. Si de ce zici ca a aparut in ograda voastra? Din cate stiu baietii nu au "sarit gardul" in curtea nimanui de pe acolo. Despre bere sunt convins ca se poate bea oricand, totul e sa vreti. Mai expicid de atat nu cred ca se poate...

Link la postare

Maestre cosmarel , te anunt ca pupatul in C--R se executa in mai multe feluri ... atat fizic cat si virtual ...din cate remarc eu ...tie iti place mai mult virtual ... astfel te invitam si eu si rock46 sa ne pupi si fizic .

Daca este nevoie si esti nesigur de cum se procedeaza , sunt convins ca te pot ajuta colegii de la moara cu noroc sa capeti o anumita tehnica im domeniu , ei fiind maestrii in asa ceva ...lucru pe care l am mai exemplificat si cu poze acum ceva vreme .

Link la postare

Pai...asta face. Exista. Cand vor face ceva anume sunt sigur ca vei afla. Si de ce zici ca a aparut in ograda voastra? Din cate stiu baietii nu au "sarit gardul" in curtea nimanui de pe acolo. Despre bere sunt convins ca se poate bea oricand, totul e sa vreti. Mai expicid de atat nu cred ca se poate...

Din cite stii tu,nu stii nimic!

iti garantez eu! evident ca nu au sarit gardul,doar calul...erau in ograda,numita jud tulcea.tu ii cunosti,de vii cu asemenea probleme?

in primul rind,nu esti un tip serios,atita timp cit esti un anonim,ajung si eu la concluzia ca esti un pupincurist...tu daca ai fi in locul meu,ce ai crede?

deci draga anonimule,am inteles bunavointa ta si o apreciez...iti doresc sa treci la lucrurile directe!

Link la postare

Din cite stii tu,nu stii nimic!

iti garantez eu! evident ca nu au sarit gardul,doar calul...erau in ograda,numita jud tulcea.tu ii cunosti,de vii cu asemenea probleme?

in primul rind,nu esti un tip serios,atita timp cit esti un anonim,ajung si eu la concluzia ca esti un pupincurist...tu daca ai fi in locul meu,ce ai crede?

deci draga anonimule,am inteles bunavointa ta si o apreciez...iti doresc sa treci la lucrurile directe!

Habar nu ai tu ce si cat stiu. Cat despre ograda numita jud. Tulcea...ce autoritate ai tu acolo de a hotara cine exista si cine nu? Fie ca vrei fie ca nu, ei exista si vor exista. Trebuie sa te obisnuiesti sa traiesti cu asta.

Identitatea mea nu conteaza, sunt un motociclist dintre cei multi. Daca iti spuneam ca ma numesc Dan Popa si sunt din Tariverde sau Ion Vasile din Bucuresti oricum nu avea nici o relevanta. Va stiu si pe voi si pe ei. Eu speram doar ca se poate purta cu voi o discutie civilizata, eventual gasirea chiar a unei solutii. Din pacate m-am inselat. Singurul vostru argument se pare ca este doar limbajul malitios. Este clar ca asta denota frustrarile unor oameni mici. Este pacat ca intr-un oras ca Tulcea, cu o mana de motociclisti, jumatate dintre ei se cearta la nesfarsit cu cealalta jumatate. Faptul ca aruncati cu noroi in oricine intra in contact cu voi nu va face nici mai barbati, nici mai motociclisti in ochii lumii.

Link la postare

Habar nu ai tu ce si cat stiu. Cat despre ograda numita jud. Tulcea...ce autoritate ai tu acolo de a hotara cine exista si cine nu? Fie ca vrei fie ca nu, ei exista si vor exista. Trebuie sa te obisnuiesti sa traiesti cu asta.

Identitatea mea nu conteaza, sunt un motociclist dintre cei multi. Daca iti spuneam ca ma numesc Dan Popa si sunt din Tariverde sau Ion Vasile din Bucuresti oricum nu avea nici o relevanta. Va stiu si pe voi si pe ei. Eu speram doar ca se poate purta cu voi o discutie civilizata, eventual gasirea chiar a unei solutii. Din pacate m-am inselat. Singurul vostru argument se pare ca este doar limbajul malitios. Este clar ca asta denota frustrarile unor oameni mici. Este pacat ca intr-un oras ca Tulcea, cu o mana de motociclisti, jumatate dintre ei se cearta la nesfarsit cu cealalta jumatate. Faptul ca aruncati cu noroi in oricine intra in contact cu voi nu va face nici mai barbati, nici mai motociclisti in ochii lumii.

dupa cum ti-am spus...nu stii nimic...vb de jumatati...ce jumatati?

daca tu zici ca identitatea ta nu conteaza,inseamna ca esti un nimeni...nu?adica nu contezi...tot ce ai scris pina acum,nu are valoare!

scrii ca ne stii...pe mine sigur nu ma cunosti...asa ca nu mai scrie baliverne!

Eu iti urez drum bun si majoritatea motociclistilor de pe forumuri iti ureaza asfalt uscat si respect!

Faptul ca scrii despre oameni frustati...mici sau cum vrei tu...explica potenta ta...succesuri!gathering.gif mai clar de atit nu se poate!

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.