Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

furian

scuter Honda Cpi

Recommended Posts

De vanzare Honda CPI. Fara defecte optice si tehnice, an 2006, 3000 km reali, toate actele in regula (inclusiv inmatriculare completa SM XX CIW nu numar galben :) ). Sunt din Satu Mare iar pentru cei care nu sunt din aceasta zona pot eu rezolva transportul . Detalii 0741150870 - Bogdan sau YM : silvasan_bogdan . Pret 1300 e

Role Leo Vince, filtru sport Leo Vince, custom paint, frane racing. Asigurarea pana in 2009. Up cu el ca merita ! Detalii 0741150870 - Bogdan sau YM : silvasan_bogdan sau trimiteti-mi un mesaj privat [nu intru prea des pe site`ul acesta]

poze

------------------------------------

Anunt valabil. Ideal pentru mersul in orash, cel mai rapid mod si mai ieftin transport (aprox 3 %)

post-18005-1211879189_thumb.jpg

post-18005-1211879542_thumb.jpg

post-18005-1212262690_thumb.jpg

post-18005-1212262706_thumb.jpg

post-18005-1211879189_thumb.jpg

post-18005-1211879542_thumb.jpg

post-18005-1212262690_thumb.jpg

post-18005-1212262706_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

De vanzare Honda Cpi, an 2006, aprox 700 km [reali] . Nu are nici un defect optic sau tehnic, toate actele in regula, ITP pana in 2009. Modelul are diferite imbunatatiri : role variator, frana racing, disc de frana, suspensie sport spate, toba < sunet >, vopsea gri metalizata. Pret 1300 euro ! Merita vazut ! Accept orice test !

detalii YM : silvasan_bogdan

sau 0741.150.870 - Bogdan

post-18005-1222430781_thumb.jpg

post-18005-1222430799_thumb.jpg

post-18005-1222430815_thumb.jpg

post-18005-1222430828_thumb.jpg

post-18005-1222430849_thumb.jpg

post-18005-1222430882_thumb.jpg

post-18005-1222430911_thumb.jpg

post-18005-1222430917_thumb.jpg

post-18005-1222430781_thumb.jpg

post-18005-1222430799_thumb.jpg

post-18005-1222430815_thumb.jpg

post-18005-1222430828_thumb.jpg

post-18005-1222430849_thumb.jpg

post-18005-1222430882_thumb.jpg

post-18005-1222430911_thumb.jpg

post-18005-1222430917_thumb.jpg

Link la postare

Scuterul este cumparat de la reprezentanta Honda din Baia Mare si apare in acte Honda CPI. In primul rand nu ii nevoie sa arati ca ai 2 clase mai mult ca trenul si ca esti din "padure', eu nu am nici o vina daca Aprilia SR al tau ii luat de acolo. Bafta si daca simti nevoia sa imi reprosezi ceva exista PM, nu strica topicul meu de vanzari !

Link la postare

tucuras nu fi impertinent ! unde drak e honda cpi ma uite pe google ma desteptule! daca i-ai pus 2 stikere cu honda asta nu inseamna ca e !!! si cpi e o alta firma

"! :blink: nu te mai da mare si tare ca aici nu iti mere !

Link la postare

Stimate Adrian, esti un ignorant demn de a fi bagat in seama. "tucuras" probabil este un mod de a te striga vecinii de la tine din sat, impertinent eu nu am fost, nu m-am bagat in seama, nu am intrat pe topicul tau sa imi afirm nestiinta precum tu. Ai grija la ton, eu nu sunt un "putoi" ca tine . Stickerele acelea sunt lipite de mine, actele le am oricand la dispozitie, chiar te astept sa le vezi, dar sa nu le spui la parintii tai ca vii la mine ca or crede ca is pedofil (tu fiind doar un putoi, un pustan dornic sa se afirme). Cine doreste sa vada actele sau motocicleta este oricand binevenit. Datele de contact se gasesc mai sus .

ps: Cainele moare de drum lung, iar prostul de grija altuia .

Link la postare

hop si asa ! eu fac un pariu cu tine ! si atunci sa vedem cine e serios sau nu ! pariu e in felul urmator : eu pierd 100 ron daca scut ala e honda ! eu am avut scutere honda dar nu am avut nici unu care sa nu scrie pe el honda ! plus de asta eu nu am intanlit modelul asta nici macar pe google ! crede-ma ca nu ma int nici daca il vinzi nici daca nu ! ceea ce m-a lasat cu gura cascata a fost ca tu afirmi ca scut e honda pt ca are 2 stikere! asa ca nu prostim poporu cu internetu ! mai mic ca tine poate oi fi ! am 23 de ani

revin am gasit si o poza cu modelu tau ! scuterul este cpi fara honda !

Link la postare

1200 euro !

YM : silvasan_bogdan sau 07411.50.870 - Bogdan

hop si asa ! eu fac un pariu cu tine ! si atunci sa vedem cine e serios sau nu ! pariu e in felul urmator : eu pierd 100 ron daca scut ala e honda ! eu am avut scutere honda dar nu am avut nici unu care sa nu scrie pe el honda ! plus de asta eu nu am intanlit modelul asta nici macar pe google ! crede-ma ca nu ma int nici daca il vinzi nici daca nu ! ceea ce m-a lasat cu gura cascata a fost ca tu afirmi ca scut e honda pt ca are 2 stikere! asa ca nu prostim poporu cu internetu ! mai mic ca tine poate oi fi ! am 23 de ani

revin am gasit si o poza cu modelu tau ! scuterul este cpi fara honda !

Link la postare

Intr-adevar nu exista honda cpi; stikerele alea sunt departe de a fii originale, sunt ceva de genu cum se scria mai demult cu graffiti "AC/DC" pe pereti ;) .....Honda si la scootere isi imprima mai ferm numele :D ....desi se pare din ce am gasit eu ca, Cpi e sub licenta Honda, deci oarecum scuzabil.

tucuras nu fi impertinent ! unde drak e honda cpi ma uite pe google ma desteptule! daca i-ai pus 2 stikere cu honda asta nu inseamna ca e !!! si cpi e o alta firma

"! :blink: nu te mai da mare si tare ca aici nu iti mere !

Chiar daca ai avea aici dreptate, fa-o in mod civilizat ca altfel iar iei warn, ca nu ar fii primul tau post cu jigniri :rtfm:

Link la postare

Sub licenta Honda... adica mai concret folosesc motoarele de la ei (asa cum face si Kymco). Restul il fac in fabrica proprie din Taiwan si alte locatii. Folosesc aceeasi truc ca si Hyosung cu Suzuki, + altii

Dar dupa cum stiti motorul nu este de ajuns... pentru mine toate firmele din Taiwan, China, Korea and Co. cu ale lor odralse: Sym, Cpi, Hyosung, Daelim, Kymco, CSR...sunt in acelasi sac: adica ieftine si calitate dupa bani... adica tot ieftina.

Ar avea poate un avantaj ca si o balanta mai buna pret/calitate... dar este foarte relativa.

Link la postare

Intr-adevar nu exista honda cpi; stikerele alea sunt departe de a fii originale, sunt ceva de genu cum se scria mai demult cu graffiti "AC/DC" pe pereti ;) .....Honda si la scootere isi imprima mai ferm numele :D ....desi se pare din ce am gasit eu ca, Cpi e sub licenta Honda, deci oarecum scuzabil.

Stickerele le-am primit de un amic si le-am lipit pe scuter, nu a fost scris decat Cpi POwer lateral pe carene. In acte scrie Honda Cpi, dupa cum am mentionat si mai sus, scuterul este cumparat de la reprezentanta Honda din Baia Mare.

@Armadyllo

Cate scutere ai avut sau ai condus din firmele de mai sus ? Eu am avut placerea sa conduc un Hyosung gtr si ii chiar mult mai okay de cat un RS 125 iar la pret nu ii asa mare diferenta. Am un topic pe motociclism la vanzari cu Cpi si sunt multe persoane care m-au intrebat de ce il vand, deoarece si ei au cpi si sunt foarte multumiti . Raspunsul a fost ca nu imi permit si scuter si masina si motocicleta . Cpi, Hyosung categoric nu sunt de firma slaba, daca aveti ocazia sa conduceti unul si apoi dati un raspuns. La fel era si la inceput cu telefoanele Samsung, ca sunt slabe si de aceea sunt ieftine si astazi sunt printre cele mai cautate deoarece sunt in continuare ieftine fata de Nokia si sunt bune . Bafta si mersi tuturor pt up-uri !

Link la postare

Si eu am avut ocazi sa conduc Hyosung 650-ul si rotile se invarteau, motorul mergea si avea pana si suspensii. Numai ca nu e principalul motiv pentru care am spus ce-am spus. Cand ies din fabrica toate au un standard, dar calitatea materialelor, durata de viata, MTTF (mean time to failure) etc. fac diferenta.

Hyosung-ul avea doar 1000 si ceva de Km iar carburatoarele daduse destule probleme probleme posesorului. Alt Kymco l-am vazut cu o janta indoita fara un motiv serios.

Daca tot tii asa de tare ca de fapt e Honda CPI... pune o poza cu actul doveditor.

Link la postare

Actele nu le pun pe net, insa se pot vedea oricand in Satu Mare sau Cluj. Scuterul se afla deocamdata in Satu Mare, pot asigura si transport (duba) contracost sau ne intelegem noi sa fie bine !

07411.50.870 - Bogdan

YM : silvasan_bogdan

1100 euro !

Link la postare

Mai e valabil ?

Link la postare
1200 euro !

YM : silvasan_bogdan sau 07411.50.870 - Bogdan

La profil scrie ca ai 15 ani si aici afirmi ca ai 23 de ani. Dupa scrisul tau imi dau seama de varsta ta, iti dai seama ce relevanta au atunci raspunsurile tale !

Link la postare

Eu nu am nici o divergenta cu Adrian, insa sa intre pe topicul meu cu afirmatii deplasate si cu unele jigniri, m-a deranjat . Pret 1100 euro.

07411.50.870 - Bogdan

YM : silvasan_bogdan

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.