Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

drizzt_do_urden

enduro Vandut...

Recommended Posts

Vand Suzuki DR-Z 400 SM anul 2007, 3300 km, 4500 euro. Inmatriculata, service facut la reprezentanta. unic proprietar. Tel. 0744196653. Emit si factura asa ca suma este 3781 euro + TVA. Posibilitate de leasing sau finantare pentru PF si PJ.

/index.php?showtopic=44557">Derbi Mulhacen 659

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

salut.exact asa arata curtea la un prieten de al meu, are un fiat polski si un suzi la fel de frumos :)) :D bafta la vinzare

Link la postare

Am uitat sa scriu ca emit si factura pentru suma asta asa ca motocicleta este 3781 euro +TVA si am si posibilitate de leasing sau finantare pentru PF si PJ.

:starwars:

Link la postare

imi place motorul . am uracat pe unu de 350 si am fost placut surprins si pentru oras + alte mici prostioare este excelent. ma gandesc in viitor sa imi iau ceva asemanator. nu il iau pe asta, dar poate ar fi util pentru topicul tau, si o curizitate pentru mine, sa scrii cat ar fi un leasing pe 2 ani, cu 1500 avans si casco inclus.

daca ai timp sa scrii ok, daca nu , vanzare rapida oricum.

Link la postare

da sunt foarte bune pentru oras si oricum daca ai un set de cauciucuri enduro poti sa mergi oriunde. numai ca eu am fost totdeauna pe motoare de viteza si nu mai pot fara. am incercat si asta este foarte bun dar imi lipseste sa merg cu ..... km/h =)) si leasingul pe doi ani cu avans si casco inclus ar vine pe la 150-300 euro pe luna. depinde de tipul leasingului, firma care vrea sa-l ia leasingul ect. dar oricum daca mergi pe un site care calculeaza rate de leasing pot sa faci calculele pe orice perioada avans ect. da si ai dreptate ma ajuta si pe mine daca se vede cam cu cat vine un leasing. si finantare la persoana fizica este un simplu credit de nevoi personale sau ceva similar ce se poate lua la orice banca daca ai un loc de munca mai mult de trei luni. daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie. Asfalt uscat. :beer:

nu vrea nimeni un supermoto foarte bun? :beer: si nici pretul nu e mare. :rolleyes:

Haideti na cu 4500 nu pot sa iei asa ceva. am nevoie de bani ca imi trebuie o motocicleta de viteza!!!!

:starwars:

Vandut =((

Link la postare
Oaspete
Acest topic este acum închis pentru viitoarele răspunsuri.

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.