Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

adi_2004

expirat Dati-va o parere si un pret !

Recommended Posts

salut! fain motoru ....da si tu un pret ....ca pentru incepatoti e mai greu de apreciat !si poate o poza mai elocventa si.....de unde esti? bafta ! ps: si ,da , merita laudata !

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pt poze .lumina era foarte proasta .voi reveni astazi cu poze mai clare

Pt detalii mai multe .0742815800........fac si piese la comanda pt ij-uri

Pretul il las la atitudinea voastra ..nu va ganditi la preturi foarte mari ,ca tot ij ramane dar nici in bataie de joc

Bafta si drum uscat !

SV.

Link la postare

ce pot sa spun... ti-a iesit bine... felicitari!

eu as pune-o la un 500euro... parerea mea, ptr k se vede ca ai muncit...

PS: te joci des cu modificarile la motoare? ptr k vad ca ai multe piese pe akolo...

ce nu imi place este stopul luat de la dacia break... nu prea merge... iar pe rezervor mergeau niste ceasuri...

Link la postare

Motor cota 0 ,3000 de km reali ,bucse ,pinioane,segmenti,pistoane,ambielaj in stare foarte buna .acte nr noi

Iar daca te pricepi asa de bine la ;BLIZBIZURI ;ar fi bine sa incerci sa faci si tu asa ceva ca nu e greu

Bafta si drum uscat .

post-679-1107210711_thumb.jpg

post-679-1107210711_thumb.jpg

Link la postare

merci,esti tare , asta din punkt de vedere al kreatiei,... se vede efortul si munka depusa,....pozele arata si spune totul....tine o tot asa ,...la final...anunta ne sa ne batem pe el si pe pretz,......ideal ar fi sa kreezi si un ij planeta 5 tot asa,...se pare k acel motor e mai bun,...din punk de vedere al rezistentei...al pieselor.....ciao si bafta ,....drum cit mai uskat... :blahblah1::wacko::wub:

Link la postare

Frumoasa foc ... :beer: si cind te gindesti ca si io am una ..dar cine sa se ocupe de ia ca io tinp nu am .

Bafta la vinzare ca merita banu

Link la postare

sal

misto fieru se vede ca te-ai cam chinuit da a iesit bine

m-ar interesa si pe mine un rezervor ca asta, comenzi avansate si un ghidon cum il are jupiteru care l-ai dat

sal si astept un raspuns la emignus@yahoo.com

Link la postare

sal

misto fieru se vede ca te-ai cam chinuit da a iesit bine

m-ar interesa si pe mine un rezervor ca asta, comenzi avansate si un ghidon cum il are jupiteru care l-ai dat

sal si astept un raspuns la emignus@yahoo.com

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.