Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

swat

enduro HONDA CR80 MOTOCROS

Recommended Posts

VAND HONDA CR80CMC,FABRICATIE 1998,STARE PERFECTA DE FUNCTIONARE,CAPABILA DE PODIUM IN CAMPIONATUL NATIONAL DE MOTOCROSS(IN 2001 AM FACUT LOCUL 3 LA GENERAL). PRET:850 EURO

TEL:0723770122 0722481928

post-6-1087376396_thumb.jpg

post-6-1087376396_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

E super,si arata si foarte bine,sigur asa ii si motorul de zici ca ai castigat locul trei,pacat.....,,,,ca inainte eram si eu mai mult dupa cross-uri dar acuma mi-am luat una de viteza de nu te-as fi scapat de ea.Totusi bafta la vanzare.salutare

Link la postare

Sal!De unde esti?Zi-mi si mie mai multe despre motorul tau(motorul este facut de curand,ce s-a schimbat in el....??etc)si care este ultimu tau pret???Astept raspuns aici sau 0723658155!Multam si....astept un semn!! :wacko::wacko:

Link la postare

Salut baietzi.Eu am participat 2 ani in campionatul national de motocross cu el la clasa 80cmc.Am facut locul 3 cu el la general.Motorul merge perfect,te tine pe o roata cat vrei,e nervos tare.Aspectul este bun.pistonul+segmentii au fost schimbati acum un an dar de atunci nu m-am mai atins de el.Mi-am luat alt motor de strada si...pe asta l-am uitat.Kw nu stiu cat are dar am spus,e super nervos.Ultimul pret este 850euro.Cine vrea sa vina sa il vada si este interesat il probeaza si daca ii place ....il ia.Cam atat.Bafta.Cimpoiasu Sebastian ma cheama

Link la postare

PAI; VA ADUC EU MOTOARE DA DINCOLO. Imi spuneti marca,anul,etc si peste noapte creste la poarta sau la usa blocului,ma rog. Eu,je, locuiesc dincolo da granita. daca aveti nevoie de accesorii, spuneti la fetita si va face rost. N-am vrajeli in program.

Link la postare

salutare

in primul rand bafta la vanzare....:D

am si eu o intrebare... tu ai schimbat pistonu si segmentii fara cilindru???

a apropo, fara sa te superi, nu cred ca locul 3 in campionatul national este un fapt edificator, deoarece nici tu si, cred, nimeni din cn de motocross nu-si modifica ceva la motocicleta in primul rand ca te costa si in al 2-lea rand ca oricum sunt doar 2 sau 3 baieti in ziua de azi care se apropie de puterea max a unui motor de cross...

sper ca nu te-ai suparat... Bafta si toate cele bune

Link la postare
:lol: Da,am schimbat pistonul si segmentii fara sa scimb si cilindrul.Iti spun un mic secret pentru ca vad ca nu stii:intereseaza-te sa vezi cat costa un cilindru apoi...mai treci pe aici.Iti dau eu un pret informatv:peste 400 euro.Asa ca nu prea cred ca isi schimba cineva cilindrul doar ca s-a uzat putin,intelegi?In legatura cu cealalta chestie,cine va cumpara motorul o sa vada si inca 5 sau 6 pistoane scimbate+segmenti.De pe margine...e simplu si usor de comentat

Link la postare

motocicletele de cross, in general, au pe camasa cilindrului un strat de nicasil (nichel+cadnium+siliciu) care reduce frecarea si multe altele, de aceea nu se schimba cilindrul, numai in cazul in care acest strat se strica sau se strapunge....

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.