Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

freemoto

enduro SUZUKI DRZ 400 2001 5200 KM

Recommended Posts

:red:SUZUKI DRZ 400 AN 2001 KM 5200 49 CP Cantareste 119 kg; cauciucuri noi noute, ulei,filtru aer,antigel NOI SCHIMBATE.Aparatori maini ACERBIS; indicator km, dist., viteza este digital.

DAU MICI ACCESORII CUMPARATORULUI

[

Flavius BV tel: 0723 188 707 Pret 4600 eur NEGOCIABIL

post-1743-1107785531_thumb.jpg

post-1743-1107785531_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
:red:SUZUKI DRZ 400 AN 2001 KM 5200  49 CP Cantareste 119 kg; cauciucuri noi noute, ulei,filtru aer,antigel NOI SCHIMBATE.Aparatori maini ACERBIS

DAU MICI ACCESORII CUMPARATORULUI + UN CAUCIUC CARE MAI MERGE PUTIN

NERULAT IN TARA NICI UN KM !!!

Flavius BV tel: 0723 188 707                            Pret 4750 eur

:red:

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare
m-am interesat si nu are si nici nu avea nici scarite spate nici oglinzi iar cel  din germania mi-a reconfirmat ca are 49 CP ( deci cred c a este varianta E )

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

:beach: Salut !!

codul de la orasul unde stau în Germania este 92637 Weiden--tel:016092550730. Cu trseele se pare ca o sa stau cam prost anul asta, caci a început iara sa lucrez pe TIR iar în Romania ajung doar la Cluj si la Sibiu. Oricum , între timp o sa am grije sa-mi mai procur cîte un concediu medical sa mai pot veni în tara sa ies cu voi pe traseu. Am aratat la niste prieteni poze cu locurile pe unde ne dam si nu le venea sa creada. Cînd vi pe aici da de veste, iar daca gasesti un motor prin preajma putem sa-l luam doar duminica sau sîmbata cînd sunt uneori acasa ( viata de sofer, n-am ce-i face ) !! :beer:

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.