Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Max

arhivat Cbr 900 Rr Fireblade Repsol

Recommended Posts

Adusa in tara in urma cu doua saptamani, neinmatriculata, asteapta proprietar capabil.Are 130 cai, galerie evacuare +finala sport(carbon)schimbate.Negociabil.

ATENTIE!!! NU ESTE PENTRU INCEPATORI!

Daca nu aveti experienta nu va deranjati!!!

www.max-moto.eu pentru mai multe poze si detalii

post-847-1216729159_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

trage atat de liniar incat la 3000 de ture daca ii dai gazu' sare direct pe o roata!

de aia nu e pentru incepatori.pentru incepatori este zxr400,zzr400,gixxer400....apoi 600 cam toate pana in 2000,de cand incep astia sa puna pe 180kg cam 120cp.Multumesc anticipat!

Link la postare
trage atat de liniar incat la 3000 de ture daca ii dai gazu' sare direct pe o roata!

de aia nu e pentru incepatori.pentru incepatori este zxr400,zzr400,gixxer400....apoi 600 cam toate pana in 2000,de cand incep astia sa puna pe 180kg cam 120cp.Multumesc anticipat!

Link la postare

Link la postare

Adevarat si ce spuneti voi!

Dar trebuie sa recunosteti ca nici voi nu ati da-o la un incepator entuziasmat care vrea sa faca wheelie!

Imi mentin pozitia si va multumesc pentru telefoane!

Pret 3100 Euro!

up!

Link la postare
Adusa in tara in urma cu doua saptamani, neinmatriculata, asteapta proprietar capabil.Are 130 cai, galerie evacuare +finala sport(carbon)schimbate.Negociabil.

ATENTIE!!! NU ESTE PENTRU INCEPATORI!

Daca nu aveti experienta nu va deranjati!!!

www.max-moto.eu pentru mai multe poze si detalii

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.