Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Mihai Liniuta

expirat Vand Jawa TS 350 full carenata

Recommended Posts

Vand Jawa 350TS full carenata de viteza,an 1991,frane disk fata-spate Brembo,jante aliaj in trei spite,culoare rosu Ferarri,arata si merge ca o japoneza.Merita vazuta si cumparata.Pret:800 euro si mai las ceva.Astept tel. la 0723124309

post-2651-1107715662_thumb.jpg

post-2651-1107715662_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

daca lasai scris pe ea jawa, era si mai tare ...trebuie sa arati de unde ai placat si unde ai ajuns ...prin asta esti tare .....asta este un kawa nu tocmai deosebit dar este o jawa fenomenala.....800 euro nu este deloc mult ...bafta la vazare...este frumos lucrata

Link la postare

multumesc pt.raspuns in ori ce caz se vede bascula de japo pe ia ,in orice caz stiu ce inseamna sa pui amortizor central pe o comunista .la ij de ex nu poti sa faci treaba asta la cadru de ts merge are motoru mai infata si iti permite sa pui bascula de japo aaaa..munca multa nu toti scoate bani din buzunar sa cumpere piese bune , arata bine si merita exact cit ai cerut noroc si spor la vinzare

Link la postare

mey da ma mir ca fuge numa atata ca am gasat un a care nu era carenata deloc shi fugea 160 pe incercate asta cu tot cu carene ar trebui sa fuga 180.... dar motoru ar trebui sa mearga la 120 lejer.. nu?.... cati cai are?... ne mai gandim la pretz.......

Link la postare

ku actele cum stam?.. shi as vrea un pretz.. daka o aduci tuh sau vin yo so iau.. deci 2 pretze vreau....ceva zgariata? a pupat pamantu` vreodata sau numa in echilibru a stat.. ca am mai vazut la unu cu un kawasaki mare.... sa trezit dimineatza cu motocicleta cazuta pe o parte in curte avariat destul de mult... ca cica ia dato vantu jos dar el nu mai jtia cat de bat a fost ziua trecuta....shi cate trante a luat norok ka era kawa.. :banana::beer::beer::banana::banana:

Link la postare

ku actele cum stam?.. shi as vrea un pretz.. daka o aduci tuh sau vin yo so iau.. deci 2 pretze vreau....ceva zgariata? a pupat pamantu` vreodata sau numa in echilibru a stat.. ca am mai vazut la unu cu un kawasaki mare.... sa trezit dimineatza cu motocicleta cazuta pe o parte in curte avariat destul de mult... ca cica ia dato vantu jos dar el nu mai jtia cat de bat a fost ziua trecuta....shi cate trante a luat norok ka era kawa.. :banana::beer::beer::banana::banana: .. shi probleme pe unde are cat consuma.. asaha la blana... shi la drum intins..? hai ca tuh jtii cu cat merge motur.... viteza de croaziera..?

Link la postare
ku actele cum stam?.. shi  as vrea un pretz.. daka o aduci tuh sau vin yo so iau.. deci 2 pretze vreau....ceva zgariata?  a pupat pamantu` vreodata sau numa in echilibru a stat.. ca am mai vazut la unu cu un kawasaki mare.... sa trezit dimineatza cu motocicleta cazuta pe o parte in curte avariat destul de mult... ca cica ia dato vantu jos dar el nu mai jtia cat de bat a fost ziua trecuta....shi cate trante a luat norok ka era kawa.. :banana:  :beer:  :beer:  :banana:  :banana: .. shi probleme pe unde are cat consuma.. asaha la blana... shi la drum intins..? hai ca tuh jtii cu cat merge motur.... viteza de croaziera..?

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

pakat e facuta destul de mijto... dar adka nu mergea macar 150 lejer nam ce face cu ea.. ma gandesc sa mi iau trotineta cu rulota la bani ajtia.. na ma oricum succes la vanzare.. am sa-mi cat o japoneza care sa mearga 200 cu viteza de croaziera.. asucces :banana::beer:

Link la postare

"am sa-mi cat o japoneza care sa mearga 200 cu viteza de croaziera.."

ma ...se poate sa fiu eu foarte prost dar am impresia ca nu o prea arzi mult cu motoretele ...daca vrei ti dau eu un ij care ajunge la ce viteza vrei tu ..dar sa imi zici la cat vrei sa ajunga sa fac kilometrajul sa nu arate 200 daca tu vrei 180 :) (actele sunt ok ) si astept sa te vad mergand cu 200 viteza de croaziera.....eu am mers cu masina 195 si nu mi-a placut prea mult si nu mai de croaziera nu vroiam sa o tin asa ...de la 130 pe motor eu incep sa simt ca nu mai pot evita orice....dar dupa mai mult timp la 200 viteza de croaziera sa imi zici daca ai mainile mai lungi ....si jawa ajunge la 130 in acte , in realitate , cu pinion mai mare ajunge mai mult ....salutare

Link la postare
"am sa-mi cat o japoneza care sa mearga 200 cu viteza de croaziera.."

ma ...se poate sa fiu eu foarte prost dar am impresia ca nu o prea arzi mult cu motoretele ...daca vrei ti dau eu un ij care ajunge la ce viteza vrei tu ..dar sa imi zici la cat vrei sa ajunga sa fac kilometrajul sa nu arate 200 daca tu vrei 180 :) (actele sunt ok ) si astept sa te vad mergand cu 200 viteza de croaziera.....eu am mers cu masina 195 si nu mi-a placut prea mult si nu mai de croaziera nu vroiam sa o tin asa ...de la 130 pe motor eu incep sa simt ca nu mai pot evita orice....dar dupa mai mult timp la 200 viteza de croaziera sa imi zici daca ai mainile mai lungi ....si jawa ajunge la 130 in acte , in realitate , cu pinion mai mare ajunge mai mult ....salutare

<{POST_SNAPBACK}>

Link la postare

daca iti faci planuri atat de mari sa mergi cu 200 numai pe afara ...ce cauti sa te interesezi de o jawa ? gata ...nu mai scriu aici ...felicitari pentru cum arata jucaria

Link la postare

Bikere, te credeam om serios, da' mi-a trecut. Pentru unu' care zice ca are Kawasaki de 1300, esti tare curios de performantele unei biete Jawe carenate. Isi face omu' un motor frumusel, asa, de sufletul lui, sa aiba cu ce se mandri, dupa care se gandeste sa-l dea, poate ca sa ia altul si sa-l faca si mai fain. Nu voia sa vina te miri ce adolescent care nu deosebeste un moped de o vitezista sa isi bata joc de munca lui. Personal cred ca e tare reusita incercarea, da' asta nu conteaza atata timp cat nu fac si o oferta. In ceea ce ma priveste insa, daca vad ceva ce-mi place, ii spun omului, ca sa-i cada bine, daca nu, tac naibii ca nu m-a intrebat nimeni.

Daca tu iti inchipui ca s-a nascut comunista care sa stie sa mearga cu 180 km/h, asta-i problema ta, lasa caii putere si mergi la alti cai mai balegosi, aia de la caruta. Tie motorul asta ti s-ar fi potrivit totusi, puteai sa te dai mare in Radauti ca ai luat Kawa la cateva sute de euro.

Iar daca esti de parere ca un forum e un loc in care sa dai cu rahat in niste oameni care au facut mai mult decat vei fi tu in stare, atunci te inseli si o sa ajungi la fel ca alti cativa, pe care nu-i mai ia nimeni in seama cand posteaza.

Eu imi cer scuze de la Mihai Liniuta ca ii spurc postul cu polemici de doi bani cu omuleti care nu o merita, ii repet ca ii urez succes la vanzare ca marfa arata OK si sigur va gasi cumparator iar la Bikeru ii spun ca e ultimul post privitor la el, il las cu 'limbajhul lhui d mirkar' k sa se mai maturizeze oleaca. Noroc bun!

PS. (Bikere, asta inseamna post scriptum si e in latina) Avatarul Bikerului e cu 2 taisuri: poate fi pur si simplu o poza nonconformista, haioasa, dar poate arata si "karakterul" purtatorului. Does asshole mean anything to you, bro?

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.