Mergi la conţinut
Autentifica-te  
for fun

Extreme Street Racing La Baia Mare 31 August

Recommended Posts

IN ULTIMA DUMINICA DIN LUNA AUGUST MAI EXACT PE 31 AUGUST VA AVEA LOC LA BAIA MARE UN SUPER SHOW - EXTREME STREET RACING - LA CARE VOR PARTICIPA DRIFTERI DIN UNGARIA SI ACROBATI PE MOTOCICLETE. SPECTACOLUL VA CUPRINDE DE ASEMENEA DEMONSTRATII DE INDEMANARE MOTO, EXPOZITIE DE MOTOCICLETE SI MASINI MODIFICATE. INVITATII EVENIMENTULUI SUNT MOKUS (NR. II IN LUME LA ACROBATII PE MOTOCICLETA), PRECUM SI DRIFTERI DIN UNGARIA - RADIR. INSCRIERILE PENTRU CONCURS SE FAC PANA LA ORA 10.30. VA ASTEPTAM!!!!!!!!!!!!!

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
IN ULTIMA DUMINICA DIN LUNA AUGUST MAI EXACT PE 31 AUGUST VA AVEA LOC LA BAIA MARE UN SUPER SHOW - EXTREME STREET RACING - LA CARE VOR PARTICIPA DRIFTERI DIN UNGARIA SI ACROBATI PE MOTOCICLETE. SPECTACOLUL VA CUPRINDE DE ASEMENEA DEMONSTRATII DE INDEMANARE MOTO, EXPOZITIE DE MOTOCICLETE SI MASINI MODIFICATE.

Daca esti unul dintre organizatori , va sfatuiesc sa aveti MARE GRIJA CUM ORGANIZATI ACEST EVENIMENT pentru ca daca iti aduci tu bine aminte , la ultimul eveniment de acest gen , O FETITA DE NUMAI 8 ANI A MURIT IN URMA UNEI DEMONSTRATII MOTO !!!!! :chair::chair::chair::chair::chair::chair:

Parerea mea sincera este ca in cazul respectiv VINA APARTINE IN TOTALITATE ORGANIZATORILOR care nu au asigurat , si au permis accesul spectatorilor atat de aproape de tronsonul unde se defasurau acest tip de demonstratii .

ACEST GEN DE DOMONSTATII NU AU CE CAUTA PE STRAZILE ORASELOR , mai ales atunci cand ORGANIZATORII NU ISI FAC TREABA CUM TREBUIE !!!!!!!!!!

Va-s ruga pe toti , sa va ganditi ca fetita respectiva nu a avut absolut NICI O VINA ca idiotii de organizatori NU AU ASIGURAT asa zisa pista .....

Mentionez ca nu am nici o legatura cu victima , dar pur si simplu am fost consternat de felul in care a fost organizat acel eveniment !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link la postare
Daca esti unul dintre organizatori , va sfatuiesc sa aveti MARE GRIJA CUM ORGANIZATI ACEST EVENIMENT pentru ca daca iti aduci tu bine aminte , la ultimul eveniment de acest gen , O FETITA DE NUMAI 8 ANI A MURIT IN URMA UNEI DEMONSTRATII MOTO !!!!! :chair::chair::chair::chair::chair::chair:

Parerea mea sincera este ca in cazul respectiv VINA APARTINE IN TOTALITATE ORGANIZATORILOR care nu au asigurat , si au permis accesul spectatorilor atat de aproape de tronsonul unde se defasurau acest tip de demonstratii .

ACEST GEN DE DOMONSTATII NU AU CE CAUTA PE STRAZILE ORASELOR , mai ales atunci cand ORGANIZATORII NU ISI FAC TREABA CUM TREBUIE !!!!!!!!!!

Va-s ruga pe toti , sa va ganditi ca fetita respectiva nu a avut absolut NICI O VINA ca idiotii de organizatori NU AU ASIGURAT asa zisa pista .....

Mentionez ca nu am nici o legatura cu victima , dar pur si simplu am fost consternat de felul in care a fost organizat acel eveniment !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Are loc pe AEROPORTUL BAIA MARE !!!!

Link la postare

Buna

Multumesc pentru remarca, am tinut cont de aceste aspecte. Evenimentul se tine pe Aeroportul International Baia Mare cu incepere de la ora 10.30. Inscrierile incep de la ora 8.00. In legatura cu securitatea evenimentului, nu trebuie sa va faceti probleme. De acest lucru se va ocupa Inspectoratul Judetean de Jandarmerie Maramures si Politia Rutiera. Am considerat ca in acest mod riscurile de producerea accidentelor va fii unul mai scazut.

Daca aveti si alte intrebari inlegatura cu evenimentul astept sa imi scrieti.

Multumesc

Link la postare
Guest
Comentezi ca oaspete. Dacă ai un cont, te rugăm să te autentifici.
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.