Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

drizzt_do_urden

enduro Www.mototrading.ro

Recommended Posts

Salut!

Nu stiu daca mai stii, dar in urma cu vreo 3 luni , am cumparat de la tine o honda Africa Twin

la super pret!

Tin sa anunt lumea de pe forum ca in ciuda pretului destul de mic, motoru merge super,nam avut nici o problema,

si toate actele au fost in ordine.

Asa ca ii recomand pe baieti cu toata caldura ! sunt seriosi, si se tin de cuvant!

Spor la vanzari!! :thumbsup:

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

cand auzi de un motor di 99,te astepti sa fie ca nou!!!daca asta de 9 ani arata asa,bunica-mea arata super la 84 de ani!!!si v-o dau frate,pe gratis!!!!nu mananca mult,dar trebuie spalata zilnic,ca mai face pe ea.dar arata super la varsta ei!promit ca o sa fac niste poze cu ea peste 2-3 zile cand o sa-i fac baie.sper sa nu vi se faca rau!

Link la postare

asta cum vine aici nu stiu? te rog sa-mi dai o motocicleta full-cross nou nout si eu intr-un sezon o sa fac sa arate asa. daca folosesti motocicleta pentru cross si mergi prin munte cu ea o sa arate asa dupa 9 ani. daca o tii intr-un garaj atunci poate ca o sa arate ca nou! si daca ai stii ceva despre motoare atunci ai vedea ca motorul are un bloc care Kawasakiul face numai din '98! bafta cu bunica ta si cu spalatul!

Link la postare

am vandut acum o yamaha yz 450 f de 4 ani cu care am fost la zeci de curse si de mii de ori pe coclauri,si iti zic sincer ca era ca noua!cine ma cunoaste stie!dar am ingrijit-o!si ,crede-ma ,am cazut cu ea de zeci,chiar sute de ori.pe bunica nu o dau,ca o iubesc,era o glumita,chiar de o sterg de cacat de 10 ori pe zi,e bunica mea si o iubesc.mi-am luat acum de 3 saptamani motor nou nout,tot yamaha yz,binenteles,nu pot sa pun poze aici ca nu mi le ia ca sunt de 5 mega.sa o vezi peste 3 ani dupa 100 de curse ca e ca noua!bafta la vanzare,si...stai linistit,ca ti-o vinzi!pentru orice lucru se gaseste un cumparator.pentru unele mai greu,e adevarat,dar se gaseste.bafta!!!

Link la postare

Nu arata ea extraordinar, dar la pretul asta eu spun ca e numai buna pentru cineva care vrea sa se invete sa mearga cu ea pe coclauri, cu siguranta nu se va zgaria pe ochi daca o scapa stiind ca pentru asa ceva a luato, ca sa invete omul sa mearga....

Numai bine si succes la vanzare!!!

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.