Mergi la conţinut

Iesire In Bucuresti !


Recommended Posts

salut vezi ca facem intalniri scuteristi din buc. la circul de stat in fiecare duminica de obicei la ora 14 dar duminica asta vrem sa mergem la gratar si sar putea sa ne intalnim la ora 12

salutare si asfalt uscat

sal sal...

Ma Primiti si pe mine in brigada voastra ?! :) daca mai e vre-un loc si pt mine lasati`mi msg si spuneti`mi exact unde si la ce ora !! ms bafta

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare loome si in special sslazio , iar ne intilnim , si la RAR ( atunci aveam un runner rosu ) si pe strada ( un kymco gri) hai poate ne-m vedea si la inruniri

sal man, sigur k imi aduc aminte imi pare rau pt runneru tau poate iti gasesti unu ok sigur poate ne vedem daca e lasi msg aici daca e oricum baietii au spus kin fiecare duminica la ora 14:00 la circul de stat sau unde au spus ,te salut si ne mai vedem poate pe strazile bucurestiului:P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e ne vedem la mall vitan mergem impreuna !

Din pacate astazi a fost ce-a mai grea zi din viata mea :( prietenul nostru din zona vitan a plecat dintre noi si ne-a lasat cu lacrimi pe fata , PENTRU PETRICA DUMNEZEU SA TE ODIHNEASCA SI NU TE VOM UITA NICIODATA PRIETENE CHIAR DACA AI PLECAT DINTRE NOI VEI RAMANE MEREU IN INIMILE NOASTRE ! DUMNEZEU SA TE IERTE !!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...

Salut.

Mai faceti iesiri? As vrea sa particip si eu.

poate n-ai observat: baietii discutau in 2008 despre intalnirile de la circ...nu se mai intalnesc de multa vreme acolo.

in prezent, unii scuteristi se mai aduna in fatza parcului tineretului, joia, pe la 7-7.30. bafta!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...