Mergi la conţinut

PAREREA VOASTRA MA INTERESEAZA


emilio

Recommended Posts

IMI pare rau ca sunt agresiv.Din pacate societatea in care traiesc m-a adus in aceasta stare.In plus lucrez intr-un loc pe linga care mersul pe motor este floricica la ureche,timp liber putin,bani putini,nevoi multe si... mai departe stiti si voi cum e.Asta sunt si incerc sa schimb ceva in asta,dar e greu... :(

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

frate e de kakat

mi-a tinut motoru 2 luni pt niste bujii si pt ulei si nu a facut pana la urma ,m-am dus sa imi ieu motoru si am vrut sa il prind ca ma injurase la tel cika iam stresat prea mult si cand am ajuns acolo am gasit vreo 8 baietz tot il cautau pe d si totz erau suparatz si nemultumiti ,unii dadusei bani pt piese si n-au primit nimic unii au ramas cu motoare in pana peste 2 zile.......ce sa mai zic patronu roman frate !!!!!un avorton

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu fiti suparati asta este ROMANIA cit despre (domnul) Doru este un "om" de tot caca-tu sa nu aveti incredere in el ca-i place sa-l manince cu lingura.

Daca te duci la el i-ti face capul calendar pina te convinge si peorma daca ai nevoie de keva sa stricat keva pauza ori nu-l mai gasesti pe la service ori ti-o repara de mintuiala. :bash:

Eu unul am scapat pt. ca am comandat un moto si nu la adus cica nu a mai avut loc in container. Si pt. ca am asteptat dupa el o gramada de mi-am loat motor deabea in septembrie i-am dat un box :boxing: lui nea Doru

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt de acord cu Emilio si Rhino si toti ceilalti care au ceva impotriva lui "Domn'' Doru si eu am ramas un an fara motor din cauza lui si multi prieteni de-ai mei au avut probleme cu piesele comandate la el (si platite inainte)....dar asta e nu va lasati pacaliti de el gasiti motociclete bune in alte parti! In + tot ce aduce sunt fff lovite!

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pt. Chupa

Stiu dar am vb personal cu Radu Bardak iar colaborarea cu Tomina nu e decat o fraza de pe site (la Tomina sunt ori motoare mici 250-400 sau motoare mari 1000 cm si in felul asta ramane un gol la capacitati de genul 600 750 si 900 cm, cei de la Bardak tocmai pe asta se axeaza pentru ca nu au cum sa se bata cu Doru care aduce 200 de motoare odata).

P.S. faza cu Doru cum ca te-ar tine cu lunile cu motorul in service pt niste reparatii nu foarte complexe e reala

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ziua buna fratilor, pls as dori o sugerstie/indrumare

Am nevoie de un Kawa ZXR 400 decada 1990-2000. Stiti pe careva care are sau aduce? Va fi modificat pentru curse, dar trebuie sa arate cat de cat bine, ca n-am bani de aruncat pe o recarenare s.a.m.d.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

toti sunt o apa si un pamant.

Credeti ca difera cu ceva mecanicii moto de cei auto???

Doar vorbe... ce e al lor e cel mai bun, ei se pricep cel mai bine.

dar totusi..., in afara de sa schimbe niste placute de frana un ulei si alte maruntisuri, majoritatea nu sunt in stare de mai mult.

Si cand vrei sa-ti faca o "reparatie" cat de mica, toti te tin o gramada de timp.

ba au avut treaba, ba n-a venit piesa... ideea e ca piatza este inca mica si isi permit sa fie neseriosi.

Iar cand isi aduc ei motoare, atunci s-a taiat filmul: de al tau nu mai au timp!!!

asa ca nici unii nu sunt mai buni.

sfatul meu e sa deveniti autodidacti si sa incepeti sa va faceti singuri micile reparatii pentru ca veti fi mai multumiti.

Asta nu este decat parerea mea, pe care mi-am creat-o lovindu-ma de diverse probleme la mai multi "mecanici" si de asemenea din discutii cu prietenii.

Drum bun

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.
×
×
  • Creează O Nouă...