Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

vladbiz

vand Dezmembrari Scutere

Recommended Posts

Vand piese de aprilia leonardo,de 125 de 150 carene roti furci aprinderi,bobine,distributii,si pentru alte modele aprilia rs ,sr,amico,malaguti f12,italjet,aprilia scarabeo,malguti f10,derby,cagiva,peugeot,sonic,honda,suzuki,etc.avem in dezmembrare 40 de scutere,si avem si scutere intregi,rs tuono de 50.tel 0754323242

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Va salut

Vreau sa convertesc un Malaguti F12 de la tambur la disc aveti un astfel de model al dezmembrat fiinca imi trebuie destule :D

Asha urgent Bloc Lumini dreapta

Cu Stima

Link la postare
Va salut

Vreau sa convertesc un Malaguti F12 de la tambur la disc aveti un astfel de model al dezmembrat fiinca imi trebuie destule :D

Asha urgent Bloc Lumini dreapta

Cu Stima

trimitemi mesaje pe mail piesescutere@yahoo.it ca intru rar pe forum

Link la postare
Vand piese de aprilia leonardo,de 125 de 150 carene roti furci aprinderi,bobine,distributii,si pentru alte modele aprilia rs ,sr,amico,malaguti f12,italjet,aprilia scarabeo,malguti f10,derby,cagiva,peugeot,sonic,honda,suzuki,etc.avem in dezmembrare 40 de scutere,si avem si scutere intregi,rs tuono de 50.tel 0754323242

salut! Am vazut ca aveti piese pentru aproape orice model de scuter,as dori dca se poate un CDI pentru o honda dio3,am nevoie urgent. nr meu tel 0765611447,sau pe mes :comunistul69

Link la postare

caut roata fata 10" pt Gilera Typhoon,aveti?tel.0728628299

mersi mult...........pt nimic................ :thumbdown:

Link la postare

ai piese de honda Dylan ses 125? am nevoie de semnalizare fata stanga si cea de spate stanga....poti macar sa faci rost??daca nu ai sau daca ai zi si mie un pret.. salll

Link la postare

NU CUMPARATI DE LA ACEST INDIVID ESTE UN ESCROC MARE.

EU AM COMANDAT DE LA ELL TOBA DE APRILIA SR SI AM PRIMIT O TOBA RUGINITA VAI DE MAMA EI CARE ERA DE LA UN SCUTER ANTIC.

L-AM SUNAT SA IMI DE-A BANI INAPOI CA A FOST GRESEALA LUI IAR EL IMI INCHIDE TELEFONU.

EU O SA MA DUK LA PROTECTIA CONSUMATORULUI,LICHEELE CA EL NU AU CE CAUTA.DYE SCUMBAG

MAI AI SI FIRMA SI FACI ASA CEVA............

Link la postare

salut , am shi eu nevoie de semeringuri fata , pt o gilera dna 180 , si anvelope as dori , si un vitezometru , informativ cam cat costa fiecare?

multumesc anticipat

Link la postare

buna mar interesa o toba sport pt yamaha aerox dar daca e de aprilia sr 50 nu e nimik ca se potriveste dami un pret sau ceva id de mess;)

Link la postare

sall am si eu un kymco super 8 50 cc dsi lam lovit in fata vreu sal vind citi imi dai pe el

iti ofer eu 200 euro pt motor si roata spate complect echipat cu conditia sa nu fie umblat la motor tel 0723140936

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.