Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

boomer

arhivat R 1 Tunning 2005

Recommended Posts

VAND YZF R1 2004 , 20000 KM LA BORD , REALI SI ATENTI SERVISATI.

MOTOCICLETA ESTE IN STARE PERFECTA , TOATE CONSUMABILELE SCHIMBATE LA 20000 KM.

ESTE UN MOTOR EXCLUSIVIST, CU MULTE INBUNATATIRI .

INBUNATATIRI ADUSE (TUNNING) :o

- TOBE MIVV GP 800 EUR

- FILTRU RACE BMC 100 EUR

- PINION FATA 50 EUR

- PARBRIZ AIRMAX 130 EUR

- MANETE TITAX 170 EUR

- FURTUNASE RACE 50 EUR

- DISCURI FRANA RACE 400 EUR

- SEMNALE RIZOMA 100 EUR

- STOP SPATE 100 EUR

- SUPORT NR BARACUDA 100 EUR

- CRASH PAD 50 EUR

- VOPSEA 500 EUR

------------------------------------------------

TOTAL 2550 EURO

PRET 6700 neg EUR INFO 0744177204

post-5901-1217438091_thumb.jpg

post-5901-1217438113_thumb.jpg

post-5901-1217438132_thumb.jpg

post-5901-1217438091_thumb.jpg

post-5901-1217438113_thumb.jpg

post-5901-1217438132_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

de ce nu spui oamenilor adevarul ? spune tot ce are motocicleta ai mai pus si pe altii pe drum si au ramas decat cu privitul

Link la postare

variante auto accepti? am un pajero modificat pentru off road (innaltat, troliu fata 6 tone, roti off road cu profil special SIMEX , folie repsol protectoare,etrc.) mai puin eu ceva diferenta .

Link la postare
de ce nu spui oamenilor adevarul ? spune tot ce are motocicleta ai mai pus si pe altii pe drum si au ramas decat cu privitul

Link la postare
Salut !

Eu unul chiar nu te inteleg !!! Cam la ce te asteptai de la o motocicleta revopsita ???? O motocicleta de numai 3 ani , nu se revopseste asa fara motiv :chair: Nu mai inghititi vrajeli de genul " AM VOPSIT-O CA ASA IMI PLACE MIE MAI MULT "

HAI SA FIM SERIOSI !!!!!!!!!

Link la postare

Bai cif2004 !!!

In primul rand , tu daca iti iei un motor la care nu iti place culoarea si dupa acea te apuci sa-l vopsesti , inseamna ca esti un mare prost !!!!

In al doilea rand, daca chiar vrei sa faci tuning pe un motor de numai 3 ani , dai jos carenele originale , cumperi altele si le vopsesti cum vrei tu , abia atunci poti demonstra ca motorul nu are nimica si nu a fost dat pe jos si totul a fost facut de amorul artei !!!

In al treile rand , omul spune ca a fost sa-l vada si ca ar avea cema defectiuni mai nasoale , deci asta demonstreaza ce am spus eu !!!

Cu riscul de a ma repeta ... DACA TU ITI CUMPERI UN MOTOR LA CARE NU ITI PLACE CULOAREA SI DUPA CE AI DAT BANUL IL VOPSESTI .... ESTI UN MARE PROST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :treaten::down::blum::blum::blum::blum::blum::blum::blum::blum::blum:

Link la postare

fratilor, eu am un prieten care a luat un r1 din 2005 cu carene de curse... a cumparat carene noi si le-a vopsit cum a vrut el... asa ca nu va mai hazardati in afirmatii bombastice... si pana la urma fiecare e liber sa zica de motorul lui ce vrea... sa spuna ca e avion daca il crede cineva asta e... dar e dreptul lui. nu iti place, schimba canalul.

spor la vanzare. mie imi place.

Link la postare

adevarat .. si in plus e chiar beton culoarea ;) .. asta se poate verifica dak a fost trantit ...spor la vanzare !!

Link la postare
Bai cif2004 !!!

In primul rand , tu daca iti iei un motor la care nu iti place culoarea si dupa acea te apuci sa-l vopsesti , inseamna ca esti un mare prost !!!!

In al doilea rand, daca chiar vrei sa faci tuning pe un motor de numai 3 ani , dai jos carenele originale , cumperi altele si le vopsesti cum vrei tu , abia atunci poti demonstra ca motorul nu are nimica si nu a fost dat pe jos si totul a fost facut de amorul artei !!!

In al treile rand , omul spune ca a fost sa-l vada si ca ar avea cema defectiuni mai nasoale , deci asta demonstreaza ce am spus eu !!!

Cu riscul de a ma repeta ... DACA TU ITI CUMPERI UN MOTOR LA CARE NU ITI PLACE CULOAREA SI DUPA CE AI DAT BANUL IL VOPSESTI .... ESTI UN MARE PROST !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :treaten::down::blum::blum::blum::blum::blum::blum::blum::blum::blum:

Link la postare
:fuck::fuck::fuck: Auzi bai cacatule pansat nu ma face tu pe mine prost daca nu ma cunosti(dar am sa te caut si discutam altfel)Pot sa-mi iau un motor pt ca imi place starea lui de functionare daca e scond sau daca e nou si il scoti mai ieftin si nu am chef sa iau alte carene cand pot sa le vopsesc pe ale motoretei.Aici nu e vorba de motocicleta omului pt ca nu-l cunosc si nici motoreta nu am vazut-o si era vorba de remarca pe care ai facut-o tu ca un bou atotstiutor.Daca e lucrul meu il vopsesc cum vreau.Repet am sa ma uit dupa tine cacanarule!Hai bafta la vinzare amice si scuze pt tot rahatul asta,promit ca nu ma mai bag in topicul tau!

Link la postare
IMI PARE RAU CA MA BAG DAR ARE DREPTATE BAIATU CU CARENELE.....NU LE VOPSESTI PE ALEA ORIGINALE...HAI SA FIM SERIOSI...SI AS MAI VREA SA NU VA MAI DUSMANITI PE SAIT AIUREA SI SA ZICETI LUCRURI CONCRETE....SI EU STIU PE CINEVA CARE SA DUS SA O VADA SI NU A FOST INCANTAT ...imi pare rau dar trebuie sa se stie si sa fie un pret pe masura...iar asta nu este....BAFTA LA VANZARE

Link la postare
DE CURIOZITATE...asa ,MYXU-le fa-mi tu un pret care crezi ca merita motorul asta .

Ps - cine a fost sa o vada si nu a fost incantat nu avea banii necesari sa o cumpere si acuma vad ca posteaza si aici tot felul de commenturi de parca as fi luat motocicleta de le fier vechi . modul asta de negociere nu prea tine la mine ( hai mai lasa din pret 1000 ca are cadru stramb , mai lasa 700 ca ai prea mult ulei si inseamna ca o dai pe o roata ... etc etc )

Nu-ti place , nici o problema mai sunt altele ,dar daca tot ai indoieli ca carenele, ca culoarea de ce nu-ti iei una noua ??

Link la postare
VAND YZF R1 2005 , 20000 KM LA BORD , REALI SI ATENTI SERVISATI.

MOTOCICLETA ESTE IN STARE PERFECTA , TOATE CONSUMABILELE SCHIMBATE LA 20000 KM.

ESTE UN MOTOR EXCLUSIVIST, CU MULTE INBUNATATIRI .

INBUNATATIRI ADUSE (TUNNING) :o

- TOBE MIVV GP 800 EUR

- FILTRU RACE BMC 100 EUR

- PINION FATA 50 EUR

- PARBRIZ AIRMAX 130 EUR

- MANETE TITAX 170 EUR

- FURTUNASE RACE 50 EUR

- DISCURI FRANA RACE 400 EUR

- SEMNALE RIZOMA 100 EUR

- STOP SPATE 100 EUR

- SUPORT NR BARACUDA 100 EUR

- CRASH PAD 50 EUR

- VOPSEA 500 EUR

------------------------------------------------

TOTAL 2550 EURO

PRET nou 6700 neg EURO INFO 0744177204

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.