Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Bogdano

expirat Scuteru Meu

Recommended Posts

post-20256-1217793077_thumb.jpgnu prea stiam ce titlu sa pun oriqum sa trec la subiect ...ma pasioneaza motoarele si scuterele si fiind incepator am zis sa ma duk si primu scuter gasit sal iau ...pot sa spun k sunt impresionat de achizitie scuteru se numeste rich sport:)) romanesc k dacia da nu conteaza ...e limitat k orice scuter nou si nu stiu cei pot face fara sa pierd garantie :rolleyes:

o sa postez si poze sa va uitati la el si sami ziceti ce as putea sai fac sa arate mai bn :P:D

ma gandeam ceva neoane leduri ...muzica...o toba dakii pun kat imi mareste consum cat la ora imi adauga...preturi...daca le dau niste banii la revizie credeti k imi scoate limitatoru fara sami pierd garantia...nu va enervati sunt si eu incepator :P=((

numi raspunde nimeni? :swoon2:

post-20256-1217793077_thumb.jpg

post-20256-1217793077_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Scuterul tau este in patru timpi deci poti nu are acelasi efect toba sport ca la 2 timpi, din toba aceasta este destuil daca scoti limitatoarele(o sa sune super).Cat despre delimitare astepta macar 500Km pentru rodaj.

Desi este facut in romania este chinezarie, gen gopop... piesele sunt la fel din china.

Cu garantia si revizia ce sa zic revizile o sa te costa mult mai mult decat eventuale piese de schimb.

Link la postare

o toba pt scuter sport unde pot gasi si la ce pret??

si nu stiu dak stiti dar am vazut si footpaduri parc asa se zice gri unde gases asa ceva??

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.