Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

lau dnepr

expirat Vand Dnepr Mt 10

Recommended Posts

Dnepr din 1985.motocicleta are urmatoarele inbunatatiri :amortizoare spate honda,furca honda si frana pe disc,roata fata pe 19 inch deci nu sunt probleme la RAR NU am taiat cadrul deloc ,cilindrii,pistoane ,biele,bolturi,ax cu came, rulmenti vibrochen si ax cu came noi nemtesti,pompa ulei ,carburatoare,filtru aer ,tacheti,aprindere centrifugala noua ,bobine de dacie (daca nu va plac va pun bobina originala sus ,rezervor M 72,FAR K 750,STOP SUZUKI,SEMNALIZARI JAPO,tobe inox suna beton sau va dau tobe honda pt RAR,baterie Varta semeringuri schimbate ,butoias piele ,coburi piele,+piese de schimbpost-8151-1217848474_thumb.jpg,post-8151-1217848522_thumb.jpg.pretul e negociabil 800 euro .tel 0740/701959 Ema pisele sunt de la Dany carburatoare Pekar originale cu holograma :P

spuneti niste preturi poate ajungem la o intelegere

se negociaza oameni buni poate ajungem la o intelegere :D

post-8151-1217848474_thumb.jpg

post-8151-1217848522_thumb.jpg

post-8151-1217848474_thumb.jpg

post-8151-1217848522_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Dnepr din 1985.motocicleta are urmatoarele inbunatatiri :amortizoare spate honda,furca honda si frana pe disc,roata fata pe 19 inch deci nu sunt probleme la RAR NU am taiat cadrul deloc ,cilindrii,pistoane ,biele,bolturi,ax cu came, rulmenti vibrochen si ax cu came noi nemtesti,pompa ulei ,carburatoare,filtru aer ,tacheti,aprindere centrifugala noua ,bobine de dacie (daca nu va plac va pun bobina originala sus ,rezervor M 72,FAR K 750,STOP SUZUKI,SEMNALIZARI JAPO,tobe inox suna beton sau va dau tobe honda pt RAR,baterie Varta semeringuri schimbate ,butoias piele ,coburi piele,+piese de schimbpost-8151-1217848474_thumb.jpg,post-8151-1217848522_thumb.jpg.pretul e negociabil 800 euro .tel 0740/701959 Ema pisele sunt de la Dany carburatoare Pekar originale cu holograma :P

spuneti niste preturi poate ajungem la o intelegere

se negociaza oameni buni poate ajungem la o intelegere :D

Link la postare

actele sunt pe numele meu ,are verificare pana in decembrie .am tobe de honda dak nu vrei galagie suna f bine cu ele.

eu l am luat cu 600 de euro si am bagat in el de nu mai stiu .dak vii cu 700 de euro e ok(batem palma).

mi am dat seama ca nu merita sa l dau oameni buni ,o revelatie pot zice .vreau sa mor cu el de gat cand va fii :wub: ,am vandut grupul de rezerva la bucuresti ce pacat dar nu mai vand nimik .sorry dar o sa il fac original ca doar mai am totul pt atas .

doamne ajuta si la multi kilometri cu nipra sper ca o sa ma ajutati cu sfaturi

doamne ajuta

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.