Mergi la conţinut

Pro Biker's Party


Noni

Recommended Posts

hai mai nene... HARLEY??? (my bad ) :))) plec acasa nu ma mai joc!

Dar Ducati nu are dar cred ca poate sa isi ia doar ca sa ne faca in ciuda. Oare Suzuki ala de il are o fi ca Busa aia cu care te dai tu? Tre' sa faca cinste la toti forumistii ca e plin de bani.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 344
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tot sambata dau si eu o tura, cu innapoi in capitala seara. da un semn pe la cat pleci, stau pe giurgiului

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

as vrea si eu sa merg sambata , stabilim un punct de intalnire si o ora ? ar fi de dorit sa ajungem pe la 11.30 sa prindem si parada ...

Daca ar fi sa-mi dau eu cu parerea k punct de intalnire si ora pentru cei care merg maine, eu 1 as zice un 10:30 in rondul din fata aeroportului Baneasa?

Astept confirmari sau alte propuneri.

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca ar fi sa-mi dau eu cu parerea k punct de intalnire si ora pentru cei care merg maine, eu 1 as zice un 10:30 in rondul din fata aeroportului Baneasa?

Astept confirmari sau alte propuneri.

de principiu merg si e ok propunerea ta ; daca intervine ceva pt ca ar trebui sa fiu la serviciu ,eu cer doar 15 minute ; 10.30~10.45 ; merci si sper sa ne vedem acolo...

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma asteptam sa fie frumos la aceasta intrunire.Bravo organizatorilor pt ca au aratat inca o data ca un profi face treaba profiesional.

Nu stiu de ce nu dati lectii si concurentei caci probabil s-ar scoate bani frumosi din asta

Vazut LIVE pe AndreiRN si am 2 cuvinte mari si late: OM NORMAL.Da, e un om care sa mor daca imi lasa o impresie asa de buna dupa ce ne-am gaurit cum am putut ani de zile pe forumuri.Buna si carnea, buni si biscuitii pacat insa ca nu am mai putut sta sa degust "licoarea" aia din sticluta .Mie unul mi-a facut placere sa il cunosc si sa vad ceva ce nu credeam.M-am inselat

Imi pare bine de asemenea ca m-am reintalnit cu Pretender, Kimi, Bea, Daan ( desi pe tine te vazusem o data dar nu te mai stiam bine si btw Kawa e iamiii fata de MV :D ) dupa ceva timp si ca am avut ocazia sa cunosc si alte persoane care le "stiam" doar de pe forum

PS: frate nu am vazut praf voi?S_o putea si fara ? Hihihihi nu ma refeream la ala de tras pe nas ci la praful de pe jos cum eram eu obisnuit sa vad :)

PPS: multumesc de tratatie :P

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ma asteptam sa fie frumos la aceasta intrunire.Bravo organizatorilor pt ca au aratat inca o data ca un profi face treaba profiesional.

Nu stiu de ce nu dati lectii si concurentei caci probabil s-ar scoate bani frumosi din asta

Vazut LIVE pe AndreiRN si am 2 cuvinte mari si late: OM NORMAL.Da, e un om care sa mor daca imi lasa o impresie asa de buna dupa ce ne-am gaurit cum am putut ani de zile pe forumuri.Buna si carnea, buni si biscuitii pacat insa ca nu am mai putut sta cu el si cu restul trupei.Mie unul mi-a facut placere sa il cunosc si sa vad ceva ce nu credeam.M-am inselat

Imi pare bine de asemenea ca m-am reintalnit cu Pretender, Kimi, Bea, Daan ( desi pe tine te vazusem o data dar nu te mai stiam bine si btw Kawa e iamiii fata de MV :D ) dupa ceva timp si ca am avut ocazia sa cunosc si alte persoane care le "stiam" doar de pe forum

PS: frate nu am vazut praf voi?S_o putea si fara ? Hihihihi nu ma refeream la ala de tras pe nas ci la praful de pe jos cum eram eu obisnuit sa vad :)

Hai, ce sånt cu vestele alea portocali si verzi ??? Stricå peisajul
Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

respect in trafic

Aici din pacate indiferent ce conducem nu ne respectam intre noi soferii.Cu atat mai mult motociclistii sunt "invizibili" uneori

PS: vad ca scrii din Danemarca si d-aia am spus "aici"

Sånt politisti sau ce ? (mersi pt. råspuns)

Link către comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Participa la conversatie

Poti raspunde acum si inregistra mai tarziu. Daca ai un cont, autentifica-te pentru a comenta folosind contul existent.
Nota: Comentariul necesita aprobarea moderatorului inainte sa devina vizibil.

Oaspete
Răspunde la topic...

×   Inserat ca 'rich text'.   Insereaza ca text simplu

  Only 75 emoji are allowed.

×   Linkul a fost inserat automat sub formă de conținut.   Șterge formatarea și afișează ca link simplu

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recent activi   0 membri

    • Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.

×
×
  • Creează O Nouă...