Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

Symbolic

arhivat Vand Bmw F650 Gs - Multe Optionale

Recommended Posts

Vand BMW f650 GS, 2001, 41.000 km. Are ABS, manere incalzite, parbriz inalt , topcase 35 litri. Vine la pachet cu niste placute frana fata si cablu de a,breiaj.

Cauciuc Metzler Tourance fata 100% (nu e montat pe motor inca), spate 75%.

Am cumparat motorul in aprilie si nu a mers mai mult de 100 km de atunci. Din cauza lipsei de timp nu am apucat nici sa ma dau cu el, nici sa-i schimb cauciucul pe fata. Motorul merge si arata bine.

Pret 3.600 EURO, negociabil. Motorul se poate vedea/proba in Bucuresti in zona Piata Alba Iulia.

Tel: 0728 778 585 Sebastian

un up mic.

NEGOCIABIL

Sta degeaba in parcare saraca de ea si plange sa se plimbe

un up mai mare un pic. nu va inghesuiti, ajunge pentru toata lumea.

NEGOCIABIL

Sta degeaba in parcare saraca de ea si plange sa se plimbe

un up mai mare un pic. nu va inghesuiti, ajunge pentru toata lumea.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Haideti ca e super ieftin la cum merge/arata si cate lucruri extra are pe el.

Sariti pe ea. BMW impecabil. Haideti ca ma grabesc sa il dau.

3600 de EURO NEGOCIABIL. Merita vazut, probat etc. Stare perfecta de functionare.

Cine e interesat de el, il las o zi sa mearga cu el sa se convinga ca e impecabil.

Sau schimb cu moto stradal 99-2001 - monster, fazer (sau asemanator) si mai dati niste bani in 2 transe.

Link la postare

Salut. M-ar interesa motorul, insa trebuie la fel de repede sa scap de al meu. Am un maxi-scuter Aprilia Atlantic de 500 pe care vreau sa-l dau si dupa asta as veni la Buc sa-l probez pe-al tau. Eu sunt din Constanta si as ajunge repede la Buc, insa pana nu il dau pe al meu n-am cu ce sa-l iau pe al tau. Schimb as face, dar am vazut ca esti interesat doar de ceva de strada.

L-as lua pt ca eu am mai avut BMW, modelul 650 ST si mi-a placut cum a mers. Plus ca as putea intra cu el si putin pe off-road (plaja). Ramane sa-ti mai scriu daca il dau repede pe al meu. Oricum, nr meu de tel este 0723999052 - Alex

Link la postare

La fel cum tu vrei sa dai scuterul ca sa iei motorul meu, eu vreau sa dau motorul ca sa il iau pa a altcuiva (inca nu stiu a cui dar am gait cate ceva).

Poate avem bafta amandoi si ne rezolvam repede.

Spor la vanzare.

Link la postare

UP. Negociabil, impecabil, accept schimb cu monster/fazer ('99-'01) + diferenta de bani.

Ne intelegm si in doua transe cu banii eventual. Sus, sus, sus de tot cu postul :)

Link la postare

Ia motoretistii un bemveu. Multe optionale, istorie service (numai repr. BMW), vi-l dau si cu juma de rezervor (din partea nasului).

3600 Oiro, eftin si bun :beer:

Link la postare

Salut Dragos. Inca nu l-am dat, in sensul ca omul nu are motoreta in fata blocului si eu nu am banii in mana (sunt plecat din Buc.). M-am aranjat de un Monster mic dar voinic :)

Bafta si tie cu vanzarea !

Link la postare

S-a dat. Alex, sa o calaresti cu spor si cu atentie.

Pentru cei cu care am vorbit sa vada motorul sau sa vad motorul lor si dintr-un motiv sau altul nu le-am raspuns la mesaje etc, nu o luati personal, am fost plecat ceva vreme intr-un camp pe langa Braila.

Bafta tuturor la vanzare si un sezon cat mai prelungit.

Acum astept sa intru in posesia unui monster mic, voinic si portocaliu, sa se asorteze cu geaca :)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.