Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

florin_babalau

expirat Dainese Kneev Protectie Genunchi , Protectie Coloana Wave

Recommended Posts

Domnul "cristim" nu este chiar o persoana de o seriozitate deosebita...Am discutat aseara la telefon ca azi in jurul orei 17 vin sa iau protectia de coloana Dainese, mi-a spus sa dau un telefon in jur de 16 pentru a discuta cum ne intalnim, si la ora 16 fara, cand am sunat mi-a spus senin ca a dat-o, ca nu avea nici o garantie ca eu as fi luat-o.

Foame mare, dom'le, pentru 80 de RON.

Eu sunasem de pe numarul meu de telefon, spusesem cum ma numesc si stabilisem pentru astazi.

Chiar aveam impresia ca pe forumul asta gasesc oameni seriosi. Sub orice critica ...

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri
Domnul "cristim" nu este chiar o persoana de o seriozitate deosebita...Am discutat aseara la telefon ca azi in jurul orei 17 vin sa iau protectia de coloana Dainese, mi-a spus sa dau un telefon in jur de 16 pentru a discuta cum ne intalnim, si la ora 16 fara, cand am sunat mi-a spus senin ca a dat-o, ca nu avea nici o garantie ca eu as fi luat-o.

Foame mare, dom'le, pentru 80 de RON.

Eu sunasem de pe numarul meu de telefon, spusesem cum ma numesc si stabilisem pentru astazi.

Chiar aveam impresia ca pe forumul asta gasesc oameni seriosi. Sub orice critica ...

Link la postare
Nu am stabilit nimic decat ca sa o consider luata si ca revii maine seara cu un telefon . Era sa te astept cu tel in mana in mom in care suni, cand altii au zis ca vin intr+o ora la mine? E asta o garantie ca o sa suni si o sa o iei?

scuza'ma , nu sunt magazin si nu ai lasat garantie-decat ca o sa mai suni si asta nu e o garantie pt ca puteai sa te reorientezi brusc si nici sa nu ma mai anunti. nu puteai sa rezervi un lucru cand esti defapt pe o bursa de echipament si altul este dispus sa fie mai prompt. Orice am dat aici s+a dat fara probleme, asa ca nu iti inteleg frustrarea.

Sper sa gasesti din nou ce+ti doresti.

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.