Mergi la conţinut

Arhivat

Acest topic este acum arhivat şi este închis viitoarelor răspunsuri.

ueshibul

arhivat Bmw F 650 Cs Full

Recommended Posts

Motocicleta are ABS, toba sport REMUS, manere incalzite, oglinzi speciale si includ un top-case GIVI pt 2 casti. Filtu de ulei, uleiul si placutele de frana fata-spate sunt noi (300 km), gumele sunt 90%. Km 14400, fara accidente. Inmatriculate in RO, ITP expira 3/2010

Motor Rotax, Injectie,53cp,652 ccm, consum 3,1-3,5, frane Brambo, cheie de rezerva originala, trusa scule, kit-ul de pana original

Motocicleta arata si merge foarte bine. Este foarte buna pentru incepatori (este usoara, sub 200 kg) si pentru avansati. Are garda la sol ok si te poti sui usor cu ea pe trotuare. Este varianta sport cumparata din Germania (din cate stiu eu sunt unicul proprietar in RO).

Pretul este 4500 EURO. Mobil: 0744637685 (Alex)

Motocicleta se afla in Bucuresti si o puteti vedea oricand.

post-21290-1220962602_thumb.jpg

post-21290-1220962606_thumb.jpg

post-21290-1220962609_thumb.jpg

post-21290-1220962613_thumb.jpg

post-21290-1220962602_thumb.jpg

post-21290-1220962606_thumb.jpg

post-21290-1220962609_thumb.jpg

post-21290-1220962613_thumb.jpg

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Daca vreti se poate un test drive. Cum a spus si yzu, motocicleta este exceptionala pentru oras.

Veniti cu o propunere pt ea. As vrea s-o dau acuma. Dau garantie 1 an

up

up

up

A trecut ploaia!

Degeaba e frig cand e incalzita toata....

Link la postare

4000 Euro Pret cu TOP-Case

3700 Euro Pret fara TOP-Case

Indiferent de pret, am mai adaugat ofertei o husa si un antifurt pe disc. Daca vreti ii pot pune si o priza.

up

up sa fie :D:bicycle::banana:

Pret 3500 Euro.

Link la postare

Criza financiara e de vina ca nu se vand motoarele,nu iarna.Daca esti pasionat si datul cu motorul e o parte din viata ta,te dai si iarna.Eu azi am sosit de la Brasov dupa o cursa de doua zile,iar datorita zapezii a trebuit sa-mi las moto la 5 km de Cluj ca n-am mai rezistat psihic si fizic.Mai degraba banii m-au determinat sa nu dau o tura pana la Mare,nu frigul :D

Sanatosi sa fim,ca banii se fac... :thumbsup:

Link la postare

aaa, ok, stiu foarte bine ce caut, si n'am comentat nimic relativ la pret si calitatea ofertei, pentru ca stiu ca e buna. Sincer, cam as avea banii pentru ea, dar avand in vedere ca urmeaza o perioada mai grea, sunt ceva mai retinut.

Problema pentru adus din germania nu e transportul ca ma duc cu masina dupa ea, ci mai curand comoditatea si faptul ca nu pot verifica acolo ce iau. Si nu prea m-as mai aventura la asemenea risc. Am luat deja o mica teapa cu un GPZ500, pe care sunt nevoit sa'l dezmembrez (bine, cu asta tzeapa am luat'o aici, in tzara)

Link la postare
aaa, ok, stiu foarte bine ce caut, si n'am comentat nimic relativ la pret si calitatea ofertei, pentru ca stiu ca e buna. Sincer, cam as avea banii pentru ea, dar avand in vedere ca urmeaza o perioada mai grea, sunt ceva mai retinut.

Problema pentru adus din germania nu e transportul ca ma duc cu masina dupa ea, ci mai curand comoditatea si faptul ca nu pot verifica acolo ce iau. Si nu prea m-as mai aventura la asemenea risc. Am luat deja o mica teapa cu un GPZ500, pe care sunt nevoit sa'l dezmembrez (bine, cu asta tzeapa am luat'o aici, in tzara)

Link la postare

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.