Mergi la conţinut
Autentifica-te  
goiit

motocicliste De Un Club Al Fetelor Care Iubesc Motoarele Cu 4 Roti, Ce Ziceti Fetelor?

Recommended Posts

Am vazut ca fete motocicliste nu sunt ft multe dar sunt si ma bucur, as vrea sa vad cate dintre noi voi sunt iubitoare de cai putere pe patru roti, ATV-uri, masini?

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Raluca are dreptate ... scuze daq sunt baiat :beach: si ca ma bag eu :) ... nushtiu daq sunt cluburi .. dar sunt gashti de fete motocicliste ... este la fel ca un club :) ... :D

Link la postare

buna.....nu am motor, masina am dar nu am permis, de condus stiu sa conduc (mai ales din dreapta), imi dau cu parerea de fiecare data, ma asigur eu si nu las soferul sa se asigure el (fara sa vreau), dar sunt nebuna dupa motoare.....Am spus odata sotului meu ca orice barbat (indiferent de cum arata) pe motor, cu casca pe cap, arata bestial......Bineinteles ca nu suntem de aceeasi parere, el fiind pasionat de masini....daca exista un club al fetelor ma bucur tare mult....sper sa pot intra si eu vreodata in clubul asta dupa ce imi voi lua permisul (ptr inceput B), dor ca va vai ruga sa ma primiti cu tot cu fetita mea ptr ca este lesinata dupa motorciclete....are doar un an si 8 luni, dar se da cu tricicleta ei pe o roata (o aplec eu putin din spate, dar ea nu stie) si tot timpul spune: "vuuuummmmm, vruuummmm".... :))

Link la postare
buna.....nu am motor, masina am dar nu am permis, de condus stiu sa conduc (mai ales din dreapta), imi dau cu parerea de fiecare data, ma asigur eu si nu las soferul sa se asigure el (fara sa vreau), dar sunt nebuna dupa motoare.....Am spus odata sotului meu ca orice barbat (indiferent de cum arata) pe motor, cu casca pe cap, arata bestial......Bineinteles ca nu suntem de aceeasi parere, el fiind pasionat de masini....daca exista un club al fetelor ma bucur tare mult....sper sa pot intra si eu vreodata in clubul asta dupa ce imi voi lua permisul (ptr inceput B), dor ca va vai ruga sa ma primiti cu tot cu fetita mea ptr ca este lesinata dupa motorciclete....are doar un an si 8 luni, dar se da cu tricicleta ei pe o roata (o aplec eu putin din spate, dar ea nu stie) si tot timpul spune: "vuuuummmmm, vruuummmm".... :))

cea mica .... cred ca o sa fie o mociclista inraita.Asa ca ai grija de ae ca dca se da de acum pe-o roata maine-ti cere Hayabusa.Si apropo ... chiar am vazut o tipa pe kisselef cu o Hayabusa.

Tare!! =((

Link la postare

masina si permis cu muuulti km ... ambele :D, off-roadu' punctul meu sensibil :wub:

cu moto, sunt incepatoare

voi incerca si cross-ul cat de curand - experienta de la ktm test dive a fost super :thumbup:

barci cu motor dar nu m-am mai dat de ceva timp

iar cu ATV-ul voi incerca cu siguranta la iarna :)

Link la postare
Am vazut ca fete motocicliste nu sunt ft multe dar sunt si ma bucur, as vrea sa vad cate dintre noi voi sunt iubitoare de cai putere pe patru roti, ATV-uri, masini?

:blink: ce mah????????! ce-i cu topic-ul asta ?! ca io n-am inteles...

Link la postare

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.