Mergi la conţinut
Autentifica-te  
ness26

Xmraid Enduro Monteoru 2008

Recommended Posts

Salut baieti,

Pentru cei ce nu au aflat inca, va anuntam ca noul infiintat club XMRaid din Buzau organizeaza pe data de25-26 octombrie 2008 cu plecarea si sosirea in localitatea Sarata Monteoru de langa Buzau primul concurs de enduro din din activitatea sa.

Pentru mai multe detalii va asteptam pe forumul motociclism.ro

Ovidiu

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Nasol.... Sunt absolut de acord cu AndreiRN :) Rog onor postatoru' sa nu faca trimiteri la motoretizm, daca e ceva de zis, sa o faca aici. Chiar cu copy-paste. Da, unii din noi au alergie la asemenea trimiteri. Subsemnatul se include. Nu avem ceva impotriva lor, dar e frumos sa fie fiecare cu basca ma-si. Chiar, fa o proba, da link acolo spre probaic si vezi cat de repede ti-o incasezi :). Eu pariez maxim juma' de zi.

O sa si explic, ca sa nu fac bulbuci gratuit:

1. exista motive venite din negura vremii, care nu ma intereseaza, dar care pot supara pe unii mai vechi ca mine.

2. nu agreez politica lor de administrare pe care o consider o incurajare a diletantismului, a spiritului de clica si a prostiei. Devin tot mai mult un noidoi.ro combinat cu haifaiv pentru scuteristi si motorcycle wannabees (cu notabile exceptii, intr-adevar). Adica exact opusul a ce a fost pe vremuri. Astea sunt pareri personale, dar care ma fac sa intru acolo doar daca stiu sigur ca a aparut un topic interesant al unor vechi prieteni.

Pe alta parte sunt de acord cu tine ca aici interesul pentru enduro e surprinzator de slab, poate si pentru ca multi enduristi mai mult fac teren decat trafic pe net. De aceea chiar am fi recunoscatori sa ne zici cum a fost. Buzaul trage sa devina un centru beton pentru tot ce e offroad.

Distribuie această postare

Link la postare
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a comenta

Trebuie să fii membru pentru a putea lăsa comentarii

Creează un cont

Înregistrează-te în comunitate. Este uşor!

Înregistrare

Autentifică-te

Ești deja membru? Autentifică-te aici.

Autentificare

Autentifica-te  

• Recent activi   0 membri

Niciun utilizator înregistrat nu vizualizează pagina.